Зеленський закликав світ дати Росії сигнал

Президент Володимир Зеленський закликав міжнародну спільноту дати Росії сигнал про те, що світ не втомиться допомагати Україні. Про це глава держави заявив під час вечірнього звернення в неділю, 19 листопада.

«Продовжуємо готуватися до запланованих міжнародних подій цього тижня. Буде важлива активність — нова комунікація з нашими партнерами. Ключове зараз — це гарантії того, що підтримка України буде достатньою й наступного року також. Я дякую всім країнам, які розглядають це так само як і ми. Потрібен цей сигнал у бік Росії: хоч би що вони робили, світ не втомиться захищати свободу й міжнародний порядок», — сказав президент.

Зеленський окремо подякував Нідерландам, які передбачили на наступний рік понад 2 мільярди євро переважно безпекової підтримки України.

«Дякую тобі, Марку (Рютте — ред.), пане прем’єр-міністре, та всьому суспільству Нідерландів. Це вчасний сигнал. Важливо відчувати, що захист свободи спирається на надійну й щиру підтримку», — сказав президент.

Нагадаємо, раніше координатор Ради національної безпеки Білого дому Джона Кірбі заявив, що влада США вичерпала практично усі кошти, які були виділені для допомоги Україні.  «Американські кошти для України вичерпані на 96%», — сказав він.

А міністри закордонних справ країн ЄС не змогли домовитись про виділення траншу в 500 мільйонів євро з Європейського фонду миру для військової допомоги України. Причиною стала Угорщиною.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео массовой драки ультрас «Динамо» с одесситами

06.11.2017 - 11:09
В полицию после драки доставлено 79 человек После того, как группировка киевских ультрас «Родичі» в начале августа прекратили перемирие, она периодически устраивает потасовки с фанатами других клубов, близких к блоку ...

Кролики, спящие в стаканах, — видео для релаксации

13.01.2016
Обычно кроликов содержат в клетках. ...

В Харькове пылает Апелляционный админсуд: видео

22.08.2017
В Харькове пылает здание Апелляционного ...