Зеленський заявив, що буде день «після Путіна»

Не буде дня «після України», але настане день «після Путіна». Про це сказав президент України Влодимир Зеленський сьогодні під час звернення до народу Литви у Вільнюсі.

Український лідер зазначив, що коли всі допомагають одне одному, то свобода кожного виграє. Це неодноразово працювало в історії і спрацює зараз.

За словами Зеленського, будь-яка імперія будується на уламках після визначальної поразки свободи, і захоплення України потрібне Росії саме для цього.

«Але ми разом змінюємо історію на краще. Не буде того дня «після України», буде день «після війни», буде день «після Путіна». І це буде день нашої безпеки, вашої гарантованої свободи, мирного життя Литви, Естонії, Латвії, Фінляндії, Швеції та всіх держав, чию долю Росія намагається зараз втопити у сумнівах», – заявив Зеленський.

Він додав, що день «після Путіна» стане днем нового шансу для Білорусі, на який вона заслуговує. Також це буде день нової сили для всієї Європи, яка зараз навчається єдності.

Президент Росії Володимир Путін не збирається зупинятися і хоче окупувати Україну повністю. Цивілізований світ має покінчити з агресивними намірами Росії.

На його думку, невпевненість західних партнерів у наданні військової і фінансової допомоги Україні тільки додає хоробрості і сили Росії.

«Російський президент поки не зруйнує Україну – він не заспокоїться. Після України ви прекрасно знаєте, у кого наступні ризики», – заявив Зеленський під час  прессконференції у Литві.

Він вважає, що якщо Україна не витримає у війні, то наступними можуть бути Литва, Латвія, Естонія, Молдова.

«Він (Путін – ред.) не закінчить це, поки ми всі разом не закінчимо його», – зазначив президент України.

За словами Зеленського, Україна довела, що Росію можна зупинити, а тепер вона має довести, що здатна вирвати в Росії справедливий мир. Він вважає, що 2024 рік стане вирішальним для України і її партнерів.

«Ми разом маємо визначити, які саме нам рішення принесе цей рік. Наша сила має це визначити, наша єдність має це зробити. Це мають бути рішення на користь нашої свободи, цілісності, на користь наших держав, культур і справедливого миру для нас усіх», – резюмував президент.

Переговори і компроміс з російським президентом Путіним неможливі, бо його слово нічого не варте. Український лідер зазначив, що коли всі допомагають одне одному, то свобода кожного виграє. Це неодноразово працювало в історії і спрацює зараз.

Нагадаємо, про це сказав президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю латиноамериканським ЗМІ, оприлюдненому в понеділок, 11 грудня.

Глава держави детально пояснив мотивацію, яка зводиться до двох основних речей — неможливістю кинути українців, які знаходяться на окупованих територіях, а також усвідомленням того, що Путін не стримає свого слова, бо він так робить завжди.

«Перш за все, йому (Путіну – ред.) не потрібен мир. Коли ми хочемо вирішити якусь проблему, ми повинні зрозуміти, що це потрібно всім сторонам. Ми хочемо закінчити війну», – заявив український лідер.

За словами Зеленського, він не уявляє переговорів з російською стороною відносно людей, які зараз знаходяться на тимчасово окупованих територіях України.

«Як я можу домовлятися з Путіним? Давайте на секунду забудемо, що він вбивця. З російською стороною. Як я можу домовлятися з ним про людей, які знаходяться в якихось містечках-селищах, яких окупували, які там живуть. І тут сідають двоє людей чи дві команди і кажуть: хай вони твої. Хто ми такі, щоб вирішувати де людині жити, ким бути, якою мовою говорити, який прапор поважати? Хто ми такі?», – задав риторичне питання президент.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Венера накрыла Юпитер: появилось видео парада планет

13.11.2017 - 09:22
Сегодня в шесть утра на небе можно было наблюдать редкое явление слияния двух планет — Венеры и Юпитера. Их траектории прошли настолько близко друг к другу, что с Земли это ...

Ломаченко досрочно победил дерзкого Ригондо: видео

10.12.2017
Преобладая над соперником по ходу ...