Зеленський заявив, що Бахмут здавати не будуть

Україна не буде здавати Бахмут. Це невеличке місто у Донецькій області — наша фортеця. Про це заявив президент Володимир Зеленський на прес-конференції за результатами саміту Україна — ЄС.

За словами глави держави, ЗСУ будуть й надалі боронити Бахмут, а якщо ми отримаємо обіцяну далекобійну зброю, то й не тільки Бахмут не здамо, а ще й почнемо звільняти наш Донбас.

Фактично ці слова Зеленського можна розцінювати як відповідь на вчорашню публікацію в американських ЗМІ про те, що начебто США радять Києву відійти з Бахмуту й заняти нові позиції, чекаючи на обіцяні танки і іншу зброю. Наголошувалося, що такий відхід ніяк не позначиться на міцності української оборони.

Схожа заява сьогодні пролунала також з Естонії.

Утримуючи Бахмут, українські сили виграли час для створення нових ліній оборони, тому найближчим часом вони, найімовірніше, підуть із міста, заявив командувач Розвідувальним центром Сил оборони Естонії полковник Марго Гросберг.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Сеть взорвало видео из больницы в Уфе с женщиной, которая ползет по ступенькам

12.01.2017 - 20:01
Очередной шокирующий случай в России. В сети появилось видео: женщина с забинтованной ногой на четвереньках спускается по лестнице. Так она добирается в рентген-кабинет. История произошла в уфимской больнице №13. Прокуратура уже занимается этим ...

В Москве растет число жертв мощного урагана: видео

21.04.2018
В столице России Москве сегодня ...