Зеленський заявив, що 14 бригад ЗСУ очікують на зброю

Україна поки не може планувати контрнаступ на фронті, бо 14 бригад ЗСУ все ще не мають достатньо зброї. Про це сказав президент Володимир Зеленський в інтерв’ю для Bloomberg, оприлюдненому у четвер, 4 липня.

За його словами, бажання для контрнаступу є, але «інструменти» для цього відсутні.

«У нас стоять бригади без зброї, у нас стоять резерви, у нас стоїть 14 неукомплектованих бригад, у яких немає відповідної зброї. Зброї, за яку вже голосували (у Конгресі США – ред.), про яку говорили. Пакети мають приходити, але вони йдуть, на жаль, повільно», – заявив Зеленський.

Він запевнив, що ЗСУ будуть готові до контрнаступу тоді, коли відповідна зброя надійде.

«А графіка я не знаю. Ніхто не знає, на жаль. І це велика трагедія цієї війни. Час між ухваленням рішення і реальним фактом, на жаль, дуже-дуже довгий. Саме тому росіяни розуміють, що робити… І потім, коли лідери вже вирішили підтримати Україну, після того вони виходять у ЗМІ і кажуть: так, ми таку-то зброю надамо, вона поїде на південь. Звісно, тоді для росіян немає сюрпризів», – сказав президент.

Відповідаючи на запитання, чи достатньо особового складу в ЗСУ для ведення бойових дій, Зеленський відповів: «Солдати завжди кажуть, що недостатньо. Цивільні завжди кажуть, що вже у нас багато людей в армії, і необхідно платити зарплату, і складно платити податки, і навіть зібрати стільки грошей на армію. Але станом на сьогодні ситуація значно краща, ніж була в попередні три місяці. І саме тому я і сказав, що номер один наразі – це зброя. Вона вже має прийти».

Раніше Зеленський вже про це говорив, без уточнення кількості бригад. Наприклад, 1-го червня в інтерв’ю «The Guargian» назвав занадто повільною допомогу, яка нещодавно почала надходити зі Сполучених Штатів Америки. Хоча її загальна сума начебто велика, по факту в Україну надійшло дуже мало, і швидкість надходження залишається недостатньою.

Зеленський в інтерв’ю «The Guargian» назвав занадто повільною допомогу, яка нещодавно почала надходити зі Сполучених Штатів Америки. Хоча її загальна сума начебто велика, по факту в Україну надійшло дуже мало, і швидкість надходження залишається недостатньою.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Шахтер» эффектно победил «Олимпик»: видео голов

25.11.2017 - 20:44
Донецкий «Шахтер» после неудачи в Неаполе отвел душу в поединке 17 тура Премьер-лиги против своих земляков из «Олимпика». Подопечные Фонсеки забили 4 гола, правда и пропустили два. Дублем отметился лучший ...

У Зеленского нашли прибыльный бизнес в России: видео

18.01.2019
Журналисты программы Схемы Радио Свобода ...

Ляшко на танке «Оплот» собрался на Москву: видео

27.09.2017
Пока миллионы украинцев тяжело работают, ...