Зеленський відреагував на масований удар Росії

Атаки Росії свідчать про намір продовжувати руйнувати життя в Україні, бо нашій країні не вистачає захисту від балістичних ракет. Про це президент Володимир Зеленський написав у Телеграм у вівторок, 2 червня.

«Масштабна атака і абсолютно прозора заява від Росії: якщо Україна не буде захищена від ударів балістики та інших ракет, ці удари будуть продовжуватися», – зазначив він.

У цьому зв’язку, як вважає Зеленський, Європі потрібна власна антибалістика, щоб ця війна нарешті могла закінчитись.

«І обовʼязково потрібна допомога Сполучених Штатів у постачанні ракет до Петріотів. Розраховуємо на підтримку наших партнерів та на дієві відповіді на сьогоднішній удар», – додав глава держави.

Звісно, президент не може цього сказати, щоб не спалювати мости, але ж українці все бачать… Бачать, що саме через політику Трампа Росія досі має певні ресурси на продовження війни, бачать, що саме президент США не хоче навіть продавати нам ракети-перехоплювачі до Patriot… Бачить це і Бог.

Нагадаємо, цієї ночі фашистська Росія запустила по Україні 73 ракети і 656 БпЛА різних типів. Українські захисники неба знищили або подавили 642 повітряні цілі. Серед них 40 ракет різних типів і 602 безпілотники.

Найбільше постраждали Київ, Дніпро і Харків. Наразі відомо про 13 загиблих і понад 100 постраждалих.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине спецназ полиции штурмом взял дом с раненым преступником: видео, фото

19.04.2018 - 00:28
В селе Вербка Винницкой области Нацполиция провела блестящую операцию по задержанию преступника, который взял в заложники свою жену. Когда полиции удалось вывести женщину из дому, пьяный и вооруженный ружьем мужчина ...