Зеленський відповів Берлусконі на пропутінський закид

Президент України Володимир Зеленський сьогодні на спільній пресконференції з прем’єр-міністеркою Італії Джорджією Мелоні в Києві згадав пропутінськи висловлювання Берлусконі, який зі своєю партією входить у владну коаліцію.

Голова держави сказав, що Берлусконі пощастило, що до нього у двір не в’їхав на танку Путін.

«Пан Берлусконі… Його дім ніколи не бомбили ракетами щоденно, і слава богу, що до нього на танку у двір не заїхав його партнер з Російської Федерації, не знищив його рідних та близьких. Я думаю, пан Берлусконі через блекаут не просинався о 3-ій ночі й не починав прати одяг, готувати на два дні вперед своїм дітям, тому що наступні два-три дні може просто не бути світла через велику братську любов російського народу», – зазначив він.

Президент України підкреслив, що бажає, аби «в Італії ніколи цього не було і ніхто цього не прожив би, тому що це просто велика трагедія».

«Щоб до кінця формувати свою думку, мені здається, треба сюди приїхати й побачити на свої очі, що відбувається. І тоді, якщо політик або не політик приїде побачить, що тут відбулось, які криваві сліди залишила російська братня федерація, тоді ми на одному рівні будемо спілкуватись», – підкреслив Зеленський.

Уряд Італії твердо і впевнено підтримує Україну у протистоянні російській агресії. Принаймні про це офіційно заявив офіс прем’єр-міністра Джорджії Мелоні. А сама необхідність такої заяви виникла після публічно озвученої своєї проросійської позиції 86-літнім Сільвіо Берлусконі, партія якого входить до складу кабінету міністрів.

Берлусконі, зокрема, заявив, що, якби він був прем’єр-міністром, то на відміну від Мелоні не зустрічався б з Володимиром Зеленським на полях саміту Європейського союзу у Брюсселі.

Далі гірше. Берлусконі заявив, що «якби Зеленський припинив атакувати два регіони на Донбасі, російський напад на Україну не стався б взагалі» (це повна маячня). А тому він дуже негативно оцінює поведінку президента України.

Сільвіо традиційно називає Володимира Путіна своїм добрим другом і стверджує, що Україна може піти на переговори з Росією, якщо їй перестануть допомагати зброєю і натомість пропонуватимуть лише допомогу у відновленні.

Позиція Берлусконі абсолютно парадоксальна і нелогічна, адже Путін і більшість росіян відверто хочуть знищити Україну і українців, як явище. Незрозуміло, кого і що пропонує відновлювати Берлусконі? Захоплені українські території в складі Росії?

Хоча насправді зрозуміло, що всі викормиши путінськими грошима завжди будуть тягнути за нього свої лапи, бо втрачати їм вже нічого — пекло їм гарантовано і надії на спасіння немає. Залишається й надалі уривати свій кусок на цьому світі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Композиция Джейсона Деруло (Jason Derulo) Swalla в ТОП видео 2017

30.12.2017 - 10:44
Хип-хоп упал в «глазах» YouTube Когда, на глаза попал рейтинг самых популярных видеороликов портала YouTube за 2017 год, по настоящему популярную танцевальную попсу (хип-хоп) удалось обнаружить аж на 8-ом месте. ...

В Армении на похоронах расстреляли езидов: фото, видео

01.08.2017
На северо-западе Армении неизвестный из ...

Во Львове радикалы силой захватили облсовет: видео

30.05.2017
Так называемые праворадикалы сорвали сегодняшнюю ...