Зеленський та РНБО запровадили санкції проти церковників УПЦ МП

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким надав чинності рішенню РНБО про заборону діяльності в Україні афілійованих з центрами впливу в Росії релігійних організацій. Контроль за виконанням поклав на секретаря РНБО Олексія Данілова.
 
«Ми забезпечимо нашій державі всю повноту незалежності — зокрема духовну. Ніколи і нікому не дозволимо будувати імперію всередині української душі», — сказав президент.

Зеленський ввів у дію персональні санкції щодо деяких представників релігійних організацій, афілійованих із центрами впливу в Російській Федерації. Список осіб, проти яких введено економічні санкції, буде оприлюднено пізніше.

Напередодні відбулося засідання РНБО України, на якому розглядалися численні факти зв’язків окремих релігійних кіл в Україні з Росією. Рада національної безпеки та оборони України доручила Кабінету Міністрів запропонувати Верховній Раді заборонити в Україні діяльність релігійних організацій, афілійованих із центрами впливу в Росії.
 
Тим часом, Служба безпеки України повідомила про підозру митрополиту Кіровоградської єпархії УПЦ МП, який виправдовував захоплення росіянами Криму.

СБУ з’ясувала, що на Кіровоградщину вказівки з Москви надходили у вигляді письмових циркулярів. Також церковнослужителі проводили зустрічі на території Росії.

Також сьогодні співробітники СБУ проводять контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ (МП) у Житомирській, Рівненській та Закарпатській областях.

В останні тижні СБУ провела низку обшуків в установах УПЦ МП у Києві та багатьох областях. Вони пов’язані з пропагандою «русского міра» у церквах УПЦ МП. Кільком священнослужителям повідомили про підозри.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Не самый удачливый гимнаст (видео)

22.11.2015 - 19:42
Неудачи в спорте случаются часто. Но в данном случае, кроме самого спортсмена, пострадали еще и судьи. На видео гимнаст во время соревнований перестарался во время толчка и взлета. В следствии ...