Зеленський розповів, навіщо атакували Кремль

Президент РФ Путін на фоні провалу на фронті в Україні шукає способи мотивувати своє суспільство для подальшої агресії. Саме тому і робляться різноманітні провокації на кшталт атаки Кремля дронами.

Такої думки притримується президент України Володимир Зеленський, який сьогодні на брифінгу в Гельсінкі прямо заперечив участь нашої країни в цій атаці.

Нагадаємо, сьогодні вночі над Кремлем протягом 17 хвилин впали два БПЛА, після цього була невеличка пожежа. За даними російської сторони, дрони були заглушені і тому впали. Звинуватили в атаці Україну, одразу заявивши, що це була спроба вбивства Путіна.

«Ми не атакуємо ані Путіна, ані Москву, ми боремося на своїй території, захищаємо свої села і міста. Нам зброї не вистачає навіть для цього… Тому – ми не атакували Путіна, ми це (міжнародному) трибуналу залишимо», — сказав Зеленський.

Судячи з відео інцеденту, насправді ці БПЛА не могли навіть теоретично підірвати будівлю і причинити комусь шкоду. Більше схоже на виставу для залякування.

«Йому потрібно щось робити різке: то «замахи», то дрони, то якісь «гуси, які їх бомбили». Вони щоденно будуть вигадувати ті чи інші кроки. А все вирішується простіше: не треба нікого залякувати, не треба використовувати зброю, потрібно вийти з нашої території», — додав президент України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гладковский снял свое видео в ответ на разоблачение Бигуса

05.03.2019 - 12:13
Сын уволенного вчера президентом Порошенко первого заместителя секретаря СНБО Олега Гладковского Игорь очень креативно ответил на расследование программы «Наші гроші». Напомним, в материалах Дениса Бигуса Игорь, его отец, глава Укроборонпрома ...

В Южной Корее массовая бойня из-за импичмента президенту: видео

10.03.2017
Импичмент президенту Республики Корея Пак ...