Зеленський розповів, хто і навіщо підставляє Україну

Президент України Володимир Зеленський категорично відкинув будь-які спроби прив’язати Україну до підриву газопроводів «Північного потоку».

Цієї теми він торкнувся під час спільної з прем’єр-міністром Фінляндії Санною Марін пресконференції в Києві. При цьому досить відверто висловився стосовно цілей, які можуть бути у тих, хто намагається звинуватити Україну в тому, до чого вона не причетна.

По-перше, це намагання сповільнити підтримку України окремими країнами Заходу. А по-друге, переслідування власних бізнес-інтересів. І тут президент достатньо жорстко озвучив те, що дуже бентежить багатьох українців. А саме розкритикував окремі країни, які начебто допомагають нам, а параллельно вирішують безліч проблем для РФ, заробляючи на цьому шалені кошти. І хоч Зеленський обішовся без назв (дуже правильно), але всім, хто хоч трохи розбирається у політиці, абсолютно зрозуміло, про кого мова.

«Що стосується «Північного потоку» — ми не маємо до цього ніякого відношення… (ця інформація поширюється, — ред), щоб було уповільнення допомоги Україні. Все дуже просто… Я вважаю, що це дуже небезпечно, що деякі незалежні медіа, до яких я завжди ставився з великою повагою, роблять такі кроки. Вважаю, що це неправильно, це грає тільки на руку Російській Федерації, або ще є якісь бізнес-групи, які зацікавлені в тому, щоб не вводились потужні санкції, тому що страждає їхній бізнес, і ці групи можуть бути не тільки на території Росії», — сказав президент.

Зеленський наголосив, що Україна зараз бореться не тільки з Росією, а і з «людьми, які крім грошей нічого не бачать», чий бізнес страждає через зниження товарообігу з державою-терористом тощо.

Також глава держави розповів, що є і треті держави, які дають змогу РФ обходити санкції: «З одного боку, підтримують Україну, наш суверенітет, навіть щось Україні передають, так, знаєте, допомогли умовно, як-то кажуть, для галочки. І з іншого боку, роблять обходи санкцій, де заробляють десятки мільярдів доларів і в порівнянні з довійськовим періодом мають збільшений товарообіг з Російською Федерацією».

За словами президента, це стосується багатьох держав, навіть тих, які входять в ЄС або є членами НАТО.

«Я б на це звертав увагу і аналізував, для кого це потрібно, для кого така дезінформація потрібна. Україна точно цього не робила. І це найголовніше. А хто там що придумав, як сказали, є якісь ознаки, а може, навіть під якимсь прапором, це смішно виглядає, якщо чесно. Ми зацікавлені в тому, щоб зброя поставлялась, санкції вводились і щоб була наша перемога», — підкреслив Зеленський.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В горсовете Львова вспыхнула драка, Садовой ретировался: видео

19.01.2017 - 15:47
Львов никак не может выйти из мусорного пике. После того, как закрылась основная свалка, куда вывозились отходы, город страдает от мусора, а практически все области страны столкнулись с тем, что ...

Первый в мире электровелосипед без цепи, — Mando Footloose (видео)

17.11.2015
Концепт инновационного электрического велосипеда Mando ...

Битва за молоко, между котом и козленком (видео)

12.03.2016
На этом видео разгорается настоящая ...