Зеленський: Росія прагне спалити наші міста

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні до співвітчизників висловив слова підтримки жителям регінів, що постійно обстрілюються.

«Сьогодні я хотів би підтримати всі ті наші міста та громади, які щодня та щоночі зазнають жорстоких терористичних ударів держави-зла. Наші Херсонщина та Херсон, яким окупант мститься за свій програш. Наше Запоріжжя. Наші міста Донбасу та Луганщини, які Росія прагне просто спалити. Наші Харківщина та Харків. Лише по Харкову і тільки з початку цього року, менш ніж за два з половиною місяці, ворог вдарив уже понад сорока ракетами. Нікополь, Марганець – наша Дніпропетровщина. Наша Сумщина. Наша Чернігівщина. Руїни, уламки та вирви від снарядів у землі – це автопортрет Росії, який вона малює там, де без Росії панує нормальне життя, – сказав президент.

Зеленський також говорив про сьогоднішні обстріли.

«Сьогодні російські обстріли забрали життя людей у Херсоні, які просто пішли до магазину за продуктами. Троє українців загинули. Мої співчуття рідним. У Запоріжжі російська ракета вдарила по об’єкту життєзабезпечення міста. У прикордонних районах окупант обстрілював села, щоб залякати людей, щоб прогнати людей. Але Росії там не буде. Вона стала синонімом терору і стане прикладом поразки і справедливого покарання за цей терор. Покарання, яке Кремлю не зупинити», — зазначив президент.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Кошка привела котят к своему другу псу (видео)

11.12.2015 - 21:16
Иногда кажется, что созерцание того, какими добрыми и нежными могут быть и бывают порой домашние животные, относится к тем вещам, за которыми можно наблюдать вечно. Наверняка вы согласитесь с этой ...

Как развлекаются богатые русские дети: видео

17.07.2017
Дети богатых семей зачастую бесятся ...

Виртуоз на фуре чудом ушел от столкновения (видео)

04.11.2015
Водитель фуры сумел вовремя заметить ...