Зеленський проводить зустрічі у Сінгапурі

Президент України Володимир Зеленський прибув до Сінгапура для участі в конференції Діалог Шангрі-Ла – ключовому майданчику для безпекових тем в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Про це він повідомив у Telegram.

«Відновлення справедливого миру в Україні, гарантування глобальної продовольчої та ядерної безпеки – це завдання Глобального саміту миру у Швейцарії. Саме тому нам важливо буде почути там голос Азійсько-Тихоокеанського регіону», – написав глава держави.

Зеленський зазначив, що глобальна безпека неможлива, коли Росія ігнорує визнані кордони, міжнародне право й Статут ООН, шантажує голодом, темрявою та ядерною зброєю.

Президент розповів, що у Сінгапурі він виступить на конференції та проведе низку зустрічей з керівництвом цієї острівної держави, президентом Тимор-Лешті, інвесторами, а також з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Нагадаємо, на поточному тижні Зеленський здійснив турне країнами Європи. Спочатку він відвідав Іспанію, Бельгію і Португалію, а 31 травня побував у Швеції, де відбувається саміт Україна – Північна Європа.

Загалом за тиждень президент підписав шість угод з питань безпеки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Навальный раскрыл империю и тайную жизнь премьера РФ Дмитрия Медведева: видео

02.03.2017 - 14:35
Известный российский оппозиционер Алексей Навальный опубликовал в блоге развернутое расследование о премьер-министре России Дмитрии Медведеве. В нем рассказывается о шикарных имениях, земельных участках, яхтах и прочем имуществе, которым, по словам Навального, владеет ...

В зоне ООС ракетой уничтожен вражеский ДОТ: опубликовано видео

31.01.2019
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин сегодня ...