Зеленський проводить зустрічі у Сінгапурі

Президент України Володимир Зеленський прибув до Сінгапура для участі в конференції Діалог Шангрі-Ла – ключовому майданчику для безпекових тем в Азійсько-Тихоокеанському регіоні. Про це він повідомив у Telegram.

«Відновлення справедливого миру в Україні, гарантування глобальної продовольчої та ядерної безпеки – це завдання Глобального саміту миру у Швейцарії. Саме тому нам важливо буде почути там голос Азійсько-Тихоокеанського регіону», – написав глава держави.

Зеленський зазначив, що глобальна безпека неможлива, коли Росія ігнорує визнані кордони, міжнародне право й Статут ООН, шантажує голодом, темрявою та ядерною зброєю.

Президент розповів, що у Сінгапурі він виступить на конференції та проведе низку зустрічей з керівництвом цієї острівної держави, президентом Тимор-Лешті, інвесторами, а також з міністром оборони США Ллойдом Остіном.

Нагадаємо, на поточному тижні Зеленський здійснив турне країнами Європи. Спочатку він відвідав Іспанію, Бельгію і Португалію, а 31 травня побував у Швеції, де відбувається саміт Україна – Північна Європа.

Загалом за тиждень президент підписав шість угод з питань безпеки.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Ляшко на танке «Оплот» собрался на Москву: видео

27.09.2017 - 22:24
Пока миллионы украинцев тяжело работают, пытаясь прокормить свои семьи в условиях сумасшедших цен и низких зарплат, политики состязаются в том, кто круче, уж простите, выпендриться. Нынче отличился лидер Радикальной партии ...

Как в яйце развивается цыпленок: фото, видео

26.02.2017
Один из производителей инкубаторов весьма ...