Зеленський провів зустрічі з лідерами Індії, Франції, Італії та Британії

Президент України Володимир Зеленський провів під час робочого візиту до Японії для участі в саміті країн G7 зустрісі вже з декількома лідерами. 

Так, він провів переговори із президентом Франції Еммануелем Макроном. Зеленський подякував Франції за важливі рішення щодо військової та гуманітарної підтримки України, а також відзначив важливість підтримки Францією коаліції винищувачів та участі країни у тренувальній місії з підготовки українських пілотів.

Зеленський наголосив на пріоритетності реалізації української формули миру та залучення до цього процесу якомога більшої кількості країн.

Також він розповів Макрону про свій візит до Саудівської Аравії на саміт Ліги арабських держав.

Зеленський зустрівся з прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді вперше після початку повномасштабної війни в Україні.

Зустріч прошла у рамках саміту G7, який проходить в Японії. Зеленський розповів прем’єру Індії про гуманітарні потреби України, зокрема у розмінуванні та мобільних шпиталях. Також він закликав Моді приєднатися до Формули миру.

«Війна принесла багато криз і страждань. Депортовані діти, заміновані території, знищені міста, зруйновані долі», – сказав президент.

Він подякував Індії за підтримку територіальної цілісності України та надання гуманітарної допомоги. Зі свого боку Нарендра Моді подякував Зеленському за допомогу під час евакуації з України індійських студентів.

Зеленський зустрівся в Японії з прем’єром Британії Ріші Сунаком. Також він провів зустріч з главою уряду Італії Джорджею Мелоні.

Зеленський та Сунак обговорили реалізацію домовленостей, досягнутих у межах візиту президента до Британії 14 травня. Також сторони піняли питання розвитку двосторонніх відносин і скоординували позиції напередодні саміту G7.

З прем’єркою Італії Джорджею Мелоні Зеленський обговорив попередні домовленості, які були ухвалені 13 травня під час зустрічі у Римі, а також політичну підтримку, вдосконалення протиповітряної оборони України і навчання українських пілотів.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

В Днепре спецназ освободил похищенную девочку: видео штурма

01.02.2019 - 21:55
В Днепре полиция и спецподразделение КОРД провели успешный штурм квартиры, в которой вооруженный пистолетом мужчина удерживал в заложницах 12-летнюю девочку. Бойцы ворвались в квартиру и молниеносно уложили злоумышленника на пол. ...