Зеленський повідомив про дев’ять нових пакетів для ЗСУ

Під час засідання контактної групи у форматі Рамштайн було оголошено про дев’ять пакетів військової допомоги для ЗСУ, зокрема і з «дефіцитними речами». Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в суботу, 27 січня.

«Оборонні пакети для України. Маємо за місяць непогану динаміку. Звичайно, потребуємо більшого, щоб досягти контролю в небі й більших можливостей на землі, передусім артилерійських. Але, хоч би як було складно, маємо постачання і артилерії, і ракет, і боєприпасів для ППО», — сказав глава держави. 

Зеленський наголосив, що уже сотні російських ракет і дронів було збито за цей місяць, і робота із партнерами триває.

«Чекаємо на відповідне рішення Сполучених Штатів — це критично важливо. Дякую кожній країні, яка анонсувала нові пакети підтримки на нещодавній зустрічі у форматі Рамштайн, а це девʼять пакетів підтримки і, зокрема, деякі дефіцитні речі для нашої оборони», — сказав президент.

За словами Зеленського, на лютий готується «ще більше» домовленостей з партнерами.

Нагадаємо, 23 січня у вступному слові глава Пентагону Остін закликав учасників Рамштайну надати Україні «більше життєво важливих наземних систем протиповітряної оборони і перехоплення», у той час як Володимир Путін «продовжує жертвувати приголомшливою кількістю російських військ у своїй необдуманій і безрозсудній війні за своїм вибором».

«Якщо ми втратимо самовладання, якщо здригнемося, якщо нам не вдасться стримати інших потенційних агресорів, то тільки спровокуємо ще більше кровопролиття і ще більший хаос», – зазначив Остін.

Таким чином, суверенна Україна має вирішальне значення для глобальної безпеки, наголосив глава Пентагону.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

РПЦ сделала заявление по бюсту от Поклонской: видео

07.03.2017 - 16:15
Похоже, даже священнослужители не знают, как обуздать «предприимчивую» Наталью Поклонскую. После заявления «няшной» экс-прокурора Крыма, а ныне депутата Госдумы, в РПЦ собрали целую комиссию, чтобы обследовать бронзовый бюст императора Николая ...

Появилось видео обстрела дома Авакова из салютных установок

09.02.2019
Сегодня вечером активисты нескольких организаций ...