Зеленський попередив про загрозу на свята

Наближаються новорічні свята, але російські агресори можуть завдати нових ракетних ударів по Україні саме цими днями. Про це сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні у п’ятницю, 23 грудня.

«У святковий час, що наближається, російські терористи можуть знову активізуватися. Вони зневажають християнські цінності і будь-які цінності взагалі. Тому, будь ласка, враховуйте сигнали повітряної тривоги, допомагайте один одному і бережіть один одного», – сказав Зеленський.

Він також звернувся до громадян Росії, наголосивши, що вони мають ясно розуміти, що терор ніколи не залишається без відповіді.

Також президент провів сьогодні засідання Ставки головнокомандувача.

«Як завжди предметно, але сьогодні – плюс новини для військових після візиту до Сполучених Штатів. Готуємося на найближчі місяці і загалом до наступного року. Завдання наші незмінні. Це звільнення нашої землі. Безпека для людей. Відновлення нашої країни після російських ударів. Це компоненти української перемоги, яку ми наближаємо крок за кроком», – наголосив Зеленський.

Він додав, що на Ставці заслухали командувачів військ.

«Бачимо перспективи на фронті. Готуємось до різних варіантів дій держави-терориста, бачимо його наміри. І відповідатимемо. Окремо обговорили ситуацію в енергетиці», – резюмував Зеленський.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Вот как нужно мыть посуду

29.11.2015 - 19:17
А вы умеете мыть посуду? Да? А вот мы уверены, что после просмотра этого видео – ответ будет отрицательным. Вывод один — каждый должен делать то, что он делать мастер. ...

Как приучить кота к унитазу

10.09.2016
Вы мечтаете, чтобы ваш питомец ...