Зеленський попередив про загрозу на свята

Наближаються новорічні свята, але російські агресори можуть завдати нових ракетних ударів по Україні саме цими днями. Про це сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні у п’ятницю, 23 грудня.

«У святковий час, що наближається, російські терористи можуть знову активізуватися. Вони зневажають християнські цінності і будь-які цінності взагалі. Тому, будь ласка, враховуйте сигнали повітряної тривоги, допомагайте один одному і бережіть один одного», – сказав Зеленський.

Він також звернувся до громадян Росії, наголосивши, що вони мають ясно розуміти, що терор ніколи не залишається без відповіді.

Також президент провів сьогодні засідання Ставки головнокомандувача.

«Як завжди предметно, але сьогодні – плюс новини для військових після візиту до Сполучених Штатів. Готуємося на найближчі місяці і загалом до наступного року. Завдання наші незмінні. Це звільнення нашої землі. Безпека для людей. Відновлення нашої країни після російських ударів. Це компоненти української перемоги, яку ми наближаємо крок за кроком», – наголосив Зеленський.

Він додав, що на Ставці заслухали командувачів військ.

«Бачимо перспективи на фронті. Готуємось до різних варіантів дій держави-терориста, бачимо його наміри. І відповідатимемо. Окремо обговорили ситуацію в енергетиці», – резюмував Зеленський.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Мощный взрыв в Донецке, есть жертвы: фото, видео

03.03.2018 - 15:12
Как мы уже сообщали, сегодня около двух часов дня в Ворошиловском районе Донецка возле ресторана «Шато» взорвался автомобиль. Взрыв был очень мощным — его слышал весь город. На данный момент ...

На Полтавщине полицейские поймали голую женщину (видео)

10.05.2016
Забавная история приключилась на 9 ...

Курьезная не случившаяся авария на железнодорожном переезде (видео)

15.01.2016
На видеорегистратор  автомобиля, стоящего в ...

Появилось видео реакции Меркель на обращение к ней Путина

07.07.2017
Сегодня Путин в Гамбурге встретился ...