Зеленський озвучив завдання для Сирського

Президент Володимир Зеленський заявив, що новопризначений головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський має представити детальний план дій ЗСУ на 2024 рік. 

Президент також заявив, що кожна бойова бригада на першій лінії повинна отримати ефективну західну зброю. Він вважає, що має відбутися справедливий перерозподіл такої зброї на користь саме першої лінії фронту.

«Треба розв’язати проблеми з логістикою. Авдіївка не повинна чекати, поки генерали з’ясують, де в них на складах застрягли дрони. Кожен генерал має знати фронт. Якщо генерал не знає фронту, він не служить Україні», — сказав Зеленський.

Президент зазначив, що нове керівництво має виправити надмірну та невиправдану чисельність у штабах, а також продумати та побудувати в армії дієву систему ротацій. Президент вважає, що за основу можна взяти досвід окремих бойових бригад ЗСУ та підрозділів Державної прикордонної служби України, де існує така система.

«Потрібне очевидне підвищення якості навчання воїнів, тільки навчені солдати на першій лінії. У структурі Збройних Сил створюється новий рід сил — Сили безпілотних систем. Повинен бути призначений перший командувач», — сказав глава держави.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликованы видео и аудио с киллерами Геращенко

23.01.2017 - 00:07
СБУ опубликовала запись переговоров двоих задержанных в Киеве мужчин, которые готовили покушение на народного депутата Антона Геращенко. У них изъята взрывчатка. На представленных аудиозаписях ведется разговор о том, как проследить ...

В Баку вновь горит Trump Tower: видео

28.04.2018
В здании Trump Tower в центре столицы ...