Зеленський назвав «правильну» ціну на російську нафту

Президент України Володимир Зеленський закликав Європу продовжити «енергетичне роззброєння» Росії. Про це глава держави заявив сьогодні під час виступу на Міжнародному симпозіумі The idea of ​​Europe.

Він справедливо помітив, що спроби зобразити тиск на Росію  і зробити такий — це різні речі. І ті, хто пропонують встановити обмеження на рівні 60-70 доларів, фактично грають в піддівки.

Що стосується планки, яка б була прийнятною для вирішення завдання по «енергетичному роззброєню РФ, то Зеленський вважає правильними пропозиції Польщі і країн Балтії. Вони, нагадаємо, заявили про необхідність обмеження на рівні 30 доларів.

Додомо, що останні переговори на рівні міністрів енергетики країн Євросоюзу щодо встановлення максимальних цін на російські газ і нафту успіху не принесли. Поки що домовитись не вдалося.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Як вінничани оцініють проведену декомунізацію

07.09.2016 - 15:59
Кожного дня ми крокуємо знайомими вулицями і, здається, знаємо про них усе. Та чи так воно є насправді? Журналіст ВДТ Галина Гулько дізнавалась наскільки легко знайти нові адреси туристам та ...

В Бразилии наблюдали фантастической красоты свечение вокруг Солнца: фото, видео

27.02.2018
Художники-фантасты любят рисовать пейзажи непривычные ...

Появилось видео, как пехотинцы ВСУ держат позиции на самой окраине Донецка

06.10.2017
Военное телевидение Украины показало передовые ...