Зеленський на інавгурації президента Аргентини поспілкувався з Орбаном

У Буенос-Айресі 10 грудня відбулася інавгурація новообраного президента Аргентини Хав’єра Мілея. Про це повідомляє Reuters.

Інавгурацію Мілея відвідав президент України Володимир Зеленський. До цього він провів у Буенос-Айресі зустрічі з президентами Парагваю, Уругваю та Еквадору.

«Для нас є дуже важливою підтримка та потужний об’єднаний голос держав Латинської Америки, які підтримують українських людей у війні за нашу свободу й демократію», — сказав Зеленський. 

Також Зеленський коротко поспілкувався з прем’єром Угорщини Віктором Орбаном під час церемонії інавгурації новообраного президента Аргентини. Сталося це в ложі парламенту. Про що встигли перемовитися, поки невідомо.

53-річний Мілей — колишній телевізійний експерт, який прославився нецензурними висловами на адресу конкурентів, Китаю і Папи Римського.

Агентство вважає, що обрання Мілея знаменує собою велику гру для Аргентини — економічний план шокової терапії нового президента, що передбачає різке скорочення витрат, був добре прийнятий інвесторами і може стабілізувати економіку, що перебуває в скрутному становищі, але він ризикує підштовхнути ще більше людей до скрутного становища, адже понад дві п’ятих населення країни вже живуть у бідності.

В листопаді Хав’єр Мілей був обраний президентом Аргентини. Його порівнюють із колишнім лідером США Дональдом Трампом та експрезидентом Бразилії Жаїром Болсонару. Але при цьому він ненавидить президента РФ Володимира Путіна.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России в Исаакиевском соборе спели песню с угрозами США: видео

26.02.2019 - 16:24
В родном для президента РФ Путина Санкт-Петербурге Исаакиевском соборе целый хор спел песню о ядерном ударе по Вашингтону. Причем, мероприятие было плановым, а репертуар утвержденным. По случаю 23 февраля в ...

ВСУ уничтожили ДЗОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

23.02.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Во время ралли авто протаранило толпу зрителей (видео)

03.01.2016
Происшествие случилось в первый же ...