Зеленський їде до Вашингтона на зустріч з Байденом і Конгресом

Президент України Володимир Зеленський 300 днів з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну жодного разу не покидав територію держави. І це при тому, що регулярно буває у прифронтових містах. Причина в бажані підтримувати впевненість українського народу в перемозі і в тому, що влада поруч і її не залякати.

І ось вже сьогодні можливий перший візит президента за кордон. Володимир Зеленський прибуде з візитом до Вашингтона, де запланована його зустріч із президентом США ДЖО Байденом, повідомляє CNN. Крім того, про це пишуть AxiosPunchbowl News із посиланням на джерела.

ЗМІ вказують на те, що Зеленського також очікують у Конгресі. 

Нагадаємо, що 20 грудня у Бахмуті бійці ЗСУ подарували президенту флаг, який попросили передати США. А він відповів, що зробить це і попросить більше зброї. Тепер зрозуміло, що це буде зроблено особисто.

Крім того, можна очікувати, що під час зустрічей у Вашингтоні оголосять про передачу Україні ЗРК Patriot.

Хоча деталі візиту ще остаточно не узгоджені, поліція Капітолію США посилює безпеку для імовірного візиту в середу.

Очікується, що Зеленський подякує законодавцям за мільярди доларів допомоги, які вони надали як військову допомогу, а також обґрунтує, чому потрібно ще більше фінансування.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Днепропетровске снесли памятник Петровскому и «приговорили» бюст Калинина (видео)

30.01.2016 - 16:40
В Днепропетровске примерно в девять вечера 29-го января местные активисты под музыку и горящие файера обрушили с постамента памятник Г. Петровскому. При этом обошлись без помощи властей города, которые обещали предоставить ...

Техника в руках дикаря – причина огромного удивления (видео)

26.10.2015
Оригинальный и весьма курьезный способ ...

Пик солнечного затмения: видео

21.08.2017
В США народ массово наблюдает ...