Зеленський і Залужний прийняли рішення щодо Бахмута

Двоє найбільш відомих українських бойових генералів – головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний і командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Олександр Сирський (в минулому командуючий ООС) – виступають за продовження оборони Бахмута і подальше посилення його гарнізону.

Принципово важливо, що про це повідомив Офіс президента в матеріалі про сьогоднішнє засідання Ставки верховного головнокомандувача. Причому вказується, що це була їх відповідь на запитання Володимира Зеленського. Очевидно, що це є своєрідним посланням і західним ЗМІ. Справа в тому, що видання «Bild» з посиланням на неназвані джерела написало, що начебто Залужний вже декілька тижнів рекомендує президенту вивести війська з Бахмуту. 

Кілька висновків. Головний – ситуація критична, хороших варіантів немає, з усіх зол потрібно обирати менше. Другий – президент покладає відповідальність на генералів, а значить, делегує їм частину повноважень і часткову свободу дій. Третій – все це не значить, що відхід сил з Бахмута не відбувається чи не відбудеться; навіть це повідомлення може бути лише «операцією прикриття».

Тим часом, проукраїнський російський воєнний експерт Руслан Лєвієв сьогодні в ефірі на «Ютуб-каналі Майкла Накі заявив, що залишення гарнізону в Бахмуті – це погана новина. А його відхід – хороша. Тієї ж думки проукраїнський англомовний воєнний аналітик «Def Mon»..

Їх аргументи зводяться до того, що у ЗСУ вже начебто немає шляхів постачання гарнізону в Бахмуті. Однак чинний стан на мапі навколо Бахмута мало змінюється вже більше тижня. І раз весь цей час оборона міста триває, значить, його захисники якось отримують все необхідне – це наше припущення.

Опосередковано підтверджує нашу думку у своєму звіті за п’яте березня вітчизняний воєнний експерт і авторитетний укладач фронтових мап «DeepState»:

«Ворог має певні успіхи в Забахмутці (східна частина Бахмута). Загалом, суттєвих просувань у ворога не зафіксовано. Бої тривають на північних, східних та південних околицях Бахмута».

Також цікаво, що вчорашні припущення, що ЗСУ залишили всю Забахмутку, не справдилися – ЗСУ досі утримують значні території на правому березі Бахмутки в Бахмуті.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Карпатах в бассейн с отдыхающими запрыгнула корова, видео

12.08.2021 - 16:33
В Карпатах в открытый бассейн с отдыхающими внезапно запрыгнула корова. Видео происшествия опубликовала очевидец Александра Стасюк в Facebook. Корова  подошла к краю бассейна, поскользнулась и чуть не упала. Удержав равновесие, ...

В Турции персонал гостиницы избил российских туристов: видео

27.09.2017
Турецкие курорты российские туристы любят ...

«Министра» ЛНР выселили из отжатого дома: видео

09.11.2017
Журналист и волонтер Денис Казанский ...