Зеленський хоче вирішити питання демобілізації строковиків

У вечірньому відеозверненні до народу України у п’ятницю, 24 листопада, президент України Володимир Зеленський підбив підсумки насиченого робочого дня.

Зокрема президент повідомив про зустріч і важливі переговори з президентом Латвії: йшлося про оборонну підтримку України, зокрема про виробництво і постачання боєприпасів і спеціальних броньованих машин для евакуації поранених воїнів.

Йшлося також про переговори з Марком Рютте, прем’єр-міністром Нідерландів, якому Зеленський подякував за надану Україні підтримку і за нещодавнє рішення про додаткові 2 мільярди євро на наступний рік.

Окремо президент зупинився на сьогоднішньому засіданні Ставки.

«Провів сьогодні й важливе, доволі непросте засідання Ставки. Не лише щодо ситуації на фронті зараз, хоч це був, як завжди, один з основних пунктів. Наші оборонні дії, наші наступальні дії. Авдіївка, Донецький напрямок, Марʼїнка, Купʼянський напрямок, південні напрямки», — зазначив президент.

Одним з важливих пунктів порядку денного Ставки було питання щодо строковиків, які були призвані на службу до початку повномасштабного вторгнення. Окрему увагу учасники засідання приділили ситуації з роботою ВЛК і військкоматів

«Те, про що говорять солдати, те, про що говорять командири, має бути вирішене. Сьогодні щодо цього були перші доповіді і головкома Залужного, і міністра оборони Умєрова, міністра внутрішніх справ Клименка, міністра охорони здоров’я Ляшка, начальника Генштабу Шаптали. Я очікую більш змістовного опрацювання кожного з таких питань і урядом, і військовими. І конкретних пропозицій щодо державних рішень», — підкреслив президент.

Мова про демобілізацію строковиків.

Секретар РНБО Олексій Данілов 24 листопада повідомив, що військовослужбовці строкової служби, термін служби яких вже закінчився, найближчим часом будуть демобілізовані.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Возле Москвы разбился истребитель 4-го поколения Су-27 – погиб пилот (видео)

09.06.2016 - 12:18
Сегодня утром в России разбился военный самолет. Катастрофа произошла в Московской области в паре километров от маленькой деревни Мураново, когда многоцелевой истребитель четвертого поколения Су-27 возвращался на аэродром в Пушкинском ...

Конкурс красоты в КПИ спровоцировал скандал

02.04.2019
На странице официального аккаунта студенческого ...

Винничанин снял на видео работу домушников в многоэтажке в микрорайоне «Подолье»

24.02.2019
Благодаря камерам видеонаблюдения винничанин Олег ...