Збірна США відмовилась від чемпіонату світу з боксу через РФ

Американська боксерська асоціація оголосила в середу, що її бійці не візьмуть участі в чемпіонаті світу цієї весни через погану репутацію Міжнародної боксерської асоціації та її керівника росіянина Умара Кремльова.

Про це повідомляє Washington Post.

«Цей крок є останньою відповіддю на зростаючі суперечки навколо Міжнародної боксерської асоціації, яку Міжнародний олімпійський комітет двічі позбавляв контролю над олімпійським боксом на тлі численних скандалів і проблем з керівництвом.

МОК неодноразово критикував президента IBA Умара Кремльова за сумнівні вибори, нездатність вирішити проблеми з суддівством і фінансові порушення, а також за очевидні спроби Кремльова відійти від олімпійського боксу в надії отримати контроль над багатьма світовими професійними боксерськими організаціями», — йдеться в заяві американців.

Американські боксерські чиновники також висловили серйозну стурбованість керівництвом Кремльова, який до 2021 року очолював російську федерацію боксу і навіть пропонував російське громадянство українським боксерам.

Чемпіонат світу серед жінок за версією IBA може відбутися в березні в Нью-Делі, а чемпіонат серед чоловіків запланований на травень в Ташкенті, Узбекистан.

Чемпіонати світу, які проводяться раз на два роки, вважаються головними аматорськими змаганнями поза межами Олімпійських ігор.

Що було раніше

Нагадаємо, в жовтні минулого року Міжнародна федерація боксу (IBA) повідомила, що поверне до участі у змаганнях спортсменів із Росії та Білорусі, бо зберігає «політичний нейтралітет».

Раніше президент IBA росіянин Умар Кремльов виступив за повернення російських та білоруських спортсменів у міжнародні змагання. Він закликав різні міжнародні федерації зняти санкції проти країн-агресорів.

Очевидно, що Кремльов просто підтримує війну Росії проти України. Вся ця лірика про те, що спорт поза політикою, не вартий виїденого яйця, оскільки війна за визначенням не може трактуватися як якась політика. Кремльов продавив рішення про повернення в бокс не лише спортсменів РФ та РБ, а й суддів, членів делегацій цих країн.

Віце-президент Міжнародної боксерської асоціації (IBA), президент Федерації боксу України Володимир Продивус закликав Раду Директорів IBA бойкотувати всі спроби пом’якшити санкції проти РФ. Як бачимо, не допомогло. Гроші не пахнуть і IBA це вкотре довела, прикрившись гнилими заявами про нейтралітет та спорт поза політикою.

При цьому, як повідомляє Inside the Games, рішенням Ради директорів IBA у правах обмежена сама Україна. Наразі на міжнародних стартах наші спортсмени виступатимуть за команду під назвою «Українська команда IBA», але під національним синьо-жовтим прапором.

Повідомляється, що таке рішення щодо українських боксерів прийнято у світлі раніше затвердженого рішення про усунення Федерації боксу України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Клип на песню Despacito стал самым популярным видео на YouTube

05.08.2017 - 21:58
За менее, чем 7 месяцев на YouTube клип на песню Despacito, стал во-первых, самым просматриваемым в мире, а во-вторых, преодолел отметку в 3 миллиарда просмотров. С 12-го января этого года ...

Как замариновать огурцы и помидоры за 15 минут

26.08.2016
Реально ли замариновать овощи всего ...