Збірна Англії обіграла Україну у матчі відбору на Євро-2024

Сьогодні у матчі 2-го туру відбіркового турніру на чемпіонат Європи — 2024 зустрілися збірні Англії та України. Гра проходила на стадіоні «Уемблі» у Лондоні та завершилася перемогою господарів з рахунком 2:0.

На матчі було понад 83 тис. глядачів, з них 4.2 тисячі — це вболівальники України.

Збірна Англії забила два переможні голи у першому таймі протягом трьох хвилини. На 37-й хвилині відзначився Гаррі Кейн, на 40-й хвилині перевагу англійців подвоїв Букайо Сака красивим дальнім ударом у «дев’ятку».

У другому таймі рахунок не змінився. Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу англійців. У нашої збірної шансів забити взагалі не було — жодного удару в рамку воріт.

Нагадаємо, збірна Англії розпочала кваліфікаційний раунд із гостьової перемоги над командою Італії (1:2) — чинним переможцем чемпіонату Європи. Таким чином, після двох матчів у англійців уже 6 очок. Для збірної України матч із Англією став першим у відбірному турнірі Євро-2024. В українців відповідно 0 очок.

Додамо, щр синьо-жовті потрапили реально до самої важкої групи. Англія і Італія серед суперників за дві путівки на Євро — це занадто.