Заступнику голови МОЗ повідомили про підозру

Колишній перший заступник міністра охорони здоров’я Олександр Комарида (звільнений лише 5 днів тому) отримав підозру у реєстрації закордонного лікарського засобу недоведеної якості. Про це повідомила прес-служба СБУ.

«Колишній чиновник сприяв незаконній реєстрації іноземних лікарських засобів недоведеної якості», — йдеться у повідомленні.

Комарида прийняв неправомірне рішення про державну реєстрацію за спрощеною процедурою зарубіжного препарату, який фактично є біологічно активною добавкою та потребує додаткових досліджень.

«Таким чином цей БАД не міг бути зареєстрований як лікарський засіб, тим більше в «прискореному» режимі», — зазначили в СБУ.

Екс-чиновнику повідомлено про підозру за ст. 321-2 КК (порушення встановленого порядку доклінічного вивчення, клінічних випробувань та державної реєстрації лікарських засобів). Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Нагадаємо, 8 лютого Кабінет міністрів звільнив Олександра Комариду з посади першого заступника міністра охорони здоров’я. Він обіймав цю посаду з червня 2021 року, а раніше був гендиректором Директорату фармацевтичного забезпечення МОЗ.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В зоопарке Винницы пополнение – кошачий лемур и павианы: видео

28.11.2017 - 12:33
В Винницком зоопарке впервые в его истории на свет появились павианы-гамадрилы. Их еще называют краснозадыми. Назвали детенышей «Майком» и «Джоном» и держат отдельно от других животных, чтобы не «подцепили» инфекцию.  ...

Собака повторила трюк Мэрилин Монро (видео)

30.11.2015
Многие помнят трюк Мэрилин Монро ...

Компания Glock создала новый пистолет, – видео

10.01.2018
Австрийская компания Glock анонсировала выход ...