Заступник Резнікова подав у відставку через продуктовий скандал

Історія з поширенням даних про контракт Міноборони на організацію харчування військових призвела до першої гучної відставки. На щастя, вона має ознаки демократичності, тобто зроблена в зв’язку із самим скандалом, а не внаслідок доведеної провини.

Заступник міністра оборони України В’ячеслав Шаповалов подав у відставку за власним бажанням. Його прохання вже підтримав глава міністерства Олексій Резніков, повідомляється на сайті військового відомства.

Вказано, що В’ячеслав Шаповалов відповідав за тилове забезпечення ЗСУ. Він попросив звільнити його, щоб «не створювати загрози для стабільного забезпечення ЗСУ у результаті кампанії звинувачень, пов’язаних із закупівлею послуг харчування».

«Незважаючи на те, що озвучені звинувачення необґрунтовані та безпідставні, заява В’ячеслава Шаповалова про звільнення є гідним вчинком у традиціях європейської та демократичної політики, демонстрація того, що інтереси оборони вищі, ніж будь-які кабінети чи крісла», — йдеться у повідомленні.

У Міноборони вважають, що такий крок дозволить зберегти довіру суспільства та міжнародних партнерів та забезпечити об’єктивність при додаткових уточненнях та можливих розслідуваннях.

«Міноборони дотримується принципу нульової толерантності до корупції, з повагою ставиться до демократичного контролю та забезпечить абсолютну прозорість для проведення будь-яких перевірок уповноваженими органами», — запевнили у відомстві.

Взагалі зараз йдуть перевірки контракту на закупівлю продуктів не тільки в самому міністерстві. Цим також займається НАБУ. Про бажання довести відсутність фактів корупції заявляє міністр Олексій Резніков.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Video >>

Фитнес для хомяков «взорвал» Интернет: видео

01.08.2017 - 13:08
За почти 6 суток ролик, в котором хомяки занимаются «фитнесом на колесе», собрал почти 900 тысяч просмотров. По сути, его автор сделал подборку из нескольких сюжетов с разными грызунами. Наиболее ...