Залужний розповів, що необхідно для пришвидшення контрнаступу

Ще ніколи головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний не звертався так жорстко до західних партнерів, як в свіжому інтерв’ю «The Washington Post». Можна спрогнозувати, що ці дошкульні слова примусять союзників до більш активної збройної підтримки Києва.

Так, Залужний заявив, що його дратують закиди про те, що контрнаступ йде повільно. Адже наші захисники у червні щодня таки просуваються вперед. І це при тому, що агресор має перевагу в повітрі.

Відповідно, значну частину інтерв’ю Валерій присвятив літакам «F-16», які Захід досі не передав Києву. Залужний дорікнув, що західні армії не вели б наступ без переваги в повітрі, але чомусь від України в такій ситуації чекають великих результатів.

Хоча загалом начебто всім зрозуміло, що «воювати без літаків − це як іти проти зброї з луками і стрілами».

«Для того, щоб контрнаступ України проходив швидше, Україні потрібно більше зброї — кожного виду зброї… ️Це не шоу, яке весь світ дивиться і на яке робить ставки. Кожен день, кожен метр дається кров’ю».

Цей докір адресовано, в першу чергу, тим західним лідерам, які останній місяць повторюють, що ЗСУ мають все необхідне для вдалого контрнаступу. Виявляється, не все…

Можна спрогнозувати, що це інтерв’ю Залужного перекриє всі бравурні заяви Білого дому, який в підсумку буде змушений надати Україні і касетні боєприпаси, і ракети «Атакамс» і «F-16».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео с инопланетянами в США попало в прямой эфир и вызвало шквал споров

02.03.2018 - 13:58
В ночном небе над американским Милуоки рассмотрели неопознанные летающие объекты. Видео показали в эфире утреннего шоу телеканала Fox 6. На нем видны странные огоньки. Ведущие и зрители рассмотрели детали и ...

Украинские Грады провели успешные стрельбы с парома на Днепре: видео

22.06.2017
Минобороны Украины опубликовало кадры учений, ...

Бессмертный раскрыл секрет Порошенко: видео

20.07.2017
Чрезвычайный и полномочный посол Роман ...