Залужний призначив Юрія Луценка командиром взводу

Бувший міністр МВД, лідер фракції Блоку Порошенка, а потім ще й генпрокурор у 2016-19 роках Юрій Луценко після вторгнення росіян у лютому минулого року воює.

З недавніх пір він вже капітан. А з 20 лютого став командиром взводу. Треба відмітити, що Луценко знаходиться в найгарячищій точці на фронті.

«Наказом Головнокомандувача Збройних сил України від 20 лютого 2023 року капітана Луценка Ю. В. призначено командиром взводу ударних беспілотних авіаційних комплексів роти ударних беспілотних авіаційних комплексів військової частини #… ЗСУ», — написала речниця Луценка Лариса Сарган в соцмережах.

За словами його дружини Ірини, Юрій Луценко спочатку був в теробороні Києва, пізніше у Миколаєві та на Херсонському напрямку. Вже більше трьох місяців служить у Бахмуті і Соледарі.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Большой успех командования ООС на Донбассе: видео

08.06.2018 - 23:51
При содействии ВСУ улучшено ЖД-сообщение Мариуполя и Волновахи Пресс-центр Объединенных сил сообщил, что при содействии военных сегодня восстановлено железнодорожное сообщение между Мариуполем и Волновахой. Судя по представленному видео, речь о ...

Зеленский во второй раз обратился к украинцам: видео

24.11.2017
Лидер Квартала 95 Владимир Зеленский ...