Залужний привітав українців зі святами

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний привітав українців з Різдвом і Новим роком.

Генерал зазначив, що українцям вистачить сил, щоб здолати ворога. Перемога стане початком розквіту нашої країни та кінцем Росії. Своє відеозвернення він опублікував у Telegram.

За його словами, Україна не обирала війну, але прийняла бій. На плечах українців тяжкі випробування та страждання.

«На наших плечах і плечах наших рідних — важкі випробування, біль і страждання. У цього Різдва смак сліз і колір крові», — сказав головком, додавши, що нам вистачить сил здолати ворога.

«У боротьбі з’являється Нація. Нехай вас, рідні, береже Господь! Нехай наша Перемога стане початком розквіту України та кінцем для Росії!» — сказав Залужний і привітав з Новим роком та Різдвом усіх військовослужбовців, які зараз утримують наші позиції, а також рідних та близьких наших захисників та захисниць.

Нагадаємо, нещодавно Залужний заявив, що Україна зможе вийти на рубежі 23 лютого, якщо матиме триста танків, хоча б шістсот бойових броньованих машин та півтисячі гаубиць. Маємо в рази менше, причому саме зараз закінчуються снаряди.

Щоправда, на тому, що все-таки дає Захід, Залужний сподівається провести ще одну успішну операцію. Тут варто нагадати, що більшість озброєння й боєприпасів ЗСУ нині отримують від Заходу.

При цьому Залужний визнав, що путінська мобілізація спрацювала: «Це неправда, що їхні проблеми настільки жахливі, що ці люди не будуть воювати… Цар каже їм іти воювати, і вони йдуть воювати». 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Гройсман сделал видеообращение к украинцам в связи с газовым шантажом России

02.03.2018 - 13:39
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман сделал видеообращение к украинцам в связи с ситуацией с нехваткой газа. Гройсман заявил, что Россия, проиграв арбитраж в Стокгольме, прибегла к шантажу, понизив объемы прокачки газа, ...

Бандера добрался и до Винницы (видео)

07.12.2015
Человек, совсем недавно взорвавший интернет ...