Залужний привітав українців зі святами

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний привітав українців з Різдвом і Новим роком.

Генерал зазначив, що українцям вистачить сил, щоб здолати ворога. Перемога стане початком розквіту нашої країни та кінцем Росії. Своє відеозвернення він опублікував у Telegram.

За його словами, Україна не обирала війну, але прийняла бій. На плечах українців тяжкі випробування та страждання.

«На наших плечах і плечах наших рідних — важкі випробування, біль і страждання. У цього Різдва смак сліз і колір крові», — сказав головком, додавши, що нам вистачить сил здолати ворога.

«У боротьбі з’являється Нація. Нехай вас, рідні, береже Господь! Нехай наша Перемога стане початком розквіту України та кінцем для Росії!» — сказав Залужний і привітав з Новим роком та Різдвом усіх військовослужбовців, які зараз утримують наші позиції, а також рідних та близьких наших захисників та захисниць.

Нагадаємо, нещодавно Залужний заявив, що Україна зможе вийти на рубежі 23 лютого, якщо матиме триста танків, хоча б шістсот бойових броньованих машин та півтисячі гаубиць. Маємо в рази менше, причому саме зараз закінчуються снаряди.

Щоправда, на тому, що все-таки дає Захід, Залужний сподівається провести ще одну успішну операцію. Тут варто нагадати, що більшість озброєння й боєприпасів ЗСУ нині отримують від Заходу.

При цьому Залужний визнав, що путінська мобілізація спрацювала: «Це неправда, що їхні проблеми настільки жахливі, що ці люди не будуть воювати… Цар каже їм іти воювати, і вони йдуть воювати». 


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Как террористы обстреливают позиции ВСУ из Града: видео

24.05.2017 - 21:03
Пресс-центр штаба АТО разместил у себя в Фейсбук видео, в котором показаны последствия обстрелов террористами украинских позиций из реактивных установок Град-П (бьет одиночными). Боец в кадре рассказывает, что в последние ...

На Прикарпатье выпал черный снег: появилось видео

24.02.2018
Феномены, когда выпадает пепельный, почти ...