Залужний оголосив про звільнення низки населених пунктів

Перше офіційне підтвердження просування ЗСУ в Херсонській області зробив головнокомандувач Збройних сил Валерій Залужний.

Він повідомив в себе на сторінках в соцмережах про звільнення протягом вчорашнього дня 12 населених пунктів на двох напрямках до Херсону.

При цьому підкреслено, що ворог вимушений був прийняти рішення щодо відходу. Для цього ЗСУ зробили певну роботу.

Нагадаємо, окрім 12 звільнених сел учора, маємо успіхи вже й сьогодні. Як мінімум, офіційно оголошувалося про взяття під контроль Снігурівки Миколаївської області.

«Тільки протягом минулої доби на напрямку Петропавлівка-Новорайськ підрозділи Сил оборони просунулись на 7 км, взяли під контроль6 населених пунктів, повернули Україні до 107 кв км території. На напрямку Первомайське-Херсон ми просунулись на 7 км, взяли під контроль 6 населених пунктів, площа звільненої землі — 157 кв км», — йдеться в повідомленні.

Залужний зазначив, що на Херсонському напрямку з 1 жовтня просування українських військ в глибину оборони противника складає до 36,5 км, а загальна площа відвойованої території сягає до 1381 кв км. Україна за цей час змогла вже відновити контроль над 41 населеним пунктом.

За словами Залужного на Херсонському напрямку Сили оборони України зруйнували логістичні шляхи та систему забезпечення, порушили систему управління військами противника Тому у ворога не залишилося іншого виходу, ніж вдатися до втечі.

Ну і останнє. Наразі головнокомандувач ЗСУ не може підтвердити або спростувати інформацію про так зване виведення російських окупаційних військ з Херсону.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Фреймут снялась в пикатных сценах в российском сериале: фото, видео

21.12.2016 - 20:49
Похоже, еще одна «звезда» украинского телевидения фактически закрыла себе доступ к отечественным экранам. Телеведущая Ольга Фреймут снялась в российском сериале «Отель Элеон». Ольга заработала популярность скандальными ревизиями кафе-ресторанов-отелей. Всегда выглядела на экране ...

Порошенко: «Украину пытаются загнать в имперское стойло». Видео

20.11.2016
Президент по случаю Дня достоинства и ...

Лучшие футболисты, голы и тренера 2016 года: видео

03.12.2016
ФИФА близка к подведению итогов ...