Захисники Авдіївки отримали потужне підкріплення, – Forbes

В Авдіївку, скоріше за все, перекинуто один з найкращих підрозділів Збройних сил України – третю штурмову бригаду (або її частину). Принаймні про високу ймовірність такого припущення повідомило американське видання Forbes.

Його журналісти вказують, що завданням свіжих штурмовиків є відсунення російських окупантів від головної асфальтованої дороги, котра веде до центру міста, і до якої загарбники прорвалися з півночі.

Раніше про направлення в Авдіївку свіжих сил повідомляв командувач оперативно-стратегічного угрупування Таврія «Таврія» Олександр Тарнавський, але він не назвав конкретний підрозділ.

При цьому «Forbes» цілком виправдано ставить під сумнів необхідність утримання міста будь-якою ціною:

«Коли не залишиться боєприпасів, не матиме значення, чи буде в Авдіївці одна українська бригада чи дві… У гіршому випадку це може призвести до кривавої бійні для українських військ, які спробують бігти на захід із міста, яке вони більше не зможуть захистити».

Річ у тім, що з погляду географії нинішнє становище Авдіївки є відверто приреченим, адже місто майже повністю оточене. В такому стані ми несемо великі втрати, а гарнізон важко забезпечувати боєприпасами, тим паче, що ЗСУ відчувають їх дефіцит.

Для порятунку Авдіївки необхідно її деблокувати – відбити у інтервентів їх північну чи південну «клешню», що охоплюють місто. Однак навряд чи у ЗСУ для цього є ресурси.

До того ж, третя бригада була виведена на ротацію з-під Бахмуту лише у грудні 2023-го – сумнівно, що вона встигла повноцінно відновитися.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Девять вандалов попали на видео в момент осквернения Вечного огня в Киеве

20.11.2017 - 14:57
Минувшей ночью вандалы во второй раз залили раствором Вечный огонь в Мемориале Вечной Славы. После предыдущего случая Киевгаз установил камеру видеонаблюдения, которая нынче сняла, как все происходило. В 2:58 к ...

Порошенко: «Украину пытаются загнать в имперское стойло». Видео

20.11.2016
Президент по случаю Дня достоинства и ...