Загарбники захопили нові території в районі Очеретиного

Російські окупанти «нещодавно» здійснили підтверджені просування на північ від Авдіївки. Про це без конкретики в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні повідомив американський Інститут вивчення війни (ISW).

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував подальше просування загарбників в районі переважно окупованого селища Очеретине на цій ділянці фронту.

Дивись скриншот його карти за підсумками 27 квітня, на якому він червоно-коричневими штриховкою та пунктиром позначив втрачені території на південному заході населеного пункту та біля нього, на яких вже закріпилися загарбники.

Ми ж, у свою чергу, червоними стрілочками показали місця значного розширення сірої зони в наш бік на північному сході Очеретиного.

У підсумку інтервенти впевнено контролюють щонайменше 80% селища, Збройні сили України – не більше 2%. Решта перебуває у сірій зоні, яка в умовах кратної переваги ворога може також вважатися зоною окупації.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Иерусалиме террористы совершили вооруженное нападение на Храмовой горе: фото, видео

14.07.2017 - 12:47
Утром 14 июля в Иерусалиме трое террористов учинили стрельбу в полицейских. Инцидент произошел на Храмовой горе в районе Львиных ворот. В результате этого трое человек получили ранения. Как предают израильские ...

Ярмоленко слету забил шикарный гол «Ганноверу»: видео

28.10.2017
Андрей Ярмоленко вышел в стартовом ...

Как ухаживать за стиральной машиной

13.11.2016
Вы переживаете за вашу стиральную ...