Загарбники захопили нові позиції під Орлівкою

Російські окупанти захопили нові території на Авдіївському напрямку, однак виключно в межах сформованої в попередні дні сірої зони. Про це повідомив авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState».

Дивись скриншот його карти за третє березня, на якій він червоними лініями і пунктиром позначив втрачені ділянки, де вже закріпилися загарбники, в Орлівці та між нею і більш південним Тоненьким.

Повторюємо, при цьому лінія впевненого контролю над територіями Збройними силами України на Авдіївському напрямку не змінилася. У звіті за минулу добу у своєму телеграм-каналі «DeepState» про цю ділянку фронту написав наступне:

«Ворог наступає в Бердичах, але атаки відбито. В Орлівці триває накопичення живої сили противника для нарощування тиску і захоплення решти села. Нагадаємо, що станом на третє березня, село не перебуває під повним контролем московитів. Між Тоненьким і Орлівкою противник дещо покращив своє тактичне положення».

Фактично Орлівка перебуває в низині. Зрозуміло, що Сили оборони збудували основну лінію оборони по західній межі села, де знаходяться висоти і водойма.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Четырехлетней девочке доверили провести тест-драйв 18-тонного грузовика (видео)

05.12.2015 - 18:33
Тест-драйв 18-тонного грузовика доверили провести четырехлетней девочке. И в этом, кстати, есть смысл, — какой водитель-испытатель поведет себя более непредсказуемо, чем маленький ребенок? В новом видеоролике Volvo Trucks Look Who’s Driving ...

Появилось видео сильного пожара топливных складов под Киевом

05.06.2017
В Броварах Киевской области вспыхнул ...