Загарбники прорвалися у Вовчанськ і окупували сусідні Лук’янці

За минулу добу серйозних досягнень російських окупантів на північному прикордонні Харківщині не сталося, однак загарбники все-таки просунулися, в тому числі у північну частину містечка Вовчанськ.

Це констатував авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState». Дивись для порівняння скриншоти його вчорашньої і сьогоднішньої карт (відповідно за дванадцяте та тринадцяте травня).

Втрачені території, на яких вдалося закріпитися загарбниками за добу, він позначив червоно-коричневими пунктиром та штриховкою. А ми на останній карті червоними стрілками показали місця зсуву сірої зони в наш бік – як раз у Вовчанську та біля нього.

Уважний глядач помітить наш успіх – окуповане на першій мапі село Зелене на другій вже звільнене, що позначене зеленою штриховкою і пунктиром. Однак  «DeepState» в анотації уточнив, що це лише уточнення. Тобто, населений пункт не був окупованим.

А загалом його підсумок за тринадцяте травня такий: «Ворог просунувся біля Вовчанська, в Глибокому. Противник окупував Лук’янці».

В останньому на момент написання цих рядків зведенні Генеральний штаб Збройних сил України (станом на 23:00 минулої доби), серед іншого, написав: «Українські захисники проводять прочісування міської забудови населеного пункту Вовчанськ. Бойові дії тривають, ситуація контрольована».

Російський Добровольчий Корпус оприлюднив відео, відзняте безпілотним літальним апаратом, з трупами інтервентів у Вовчанську. Блогери геолокували дане місце – це саме той район містечка, який за даними «DeepState» перебуває у сірій зоні.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Появилось видео первого пуска ракеты Javelin бойцами ВСУ

22.05.2018 - 19:55
Президент Украины Петр Порошенко сообщил о том, что сегодня прошедшие обучение украинские военные провели первый успешный пуск ракеты из полученного от США противотанкового оружия третьего поколения Джавелин. Испытания прошли с ...

Интернет взорвало видео с голым полицейским в Москве

06.09.2016
Интернет взрывает видео, на котором голый мужчина ...

Как укладывают дороги в США (видео)

16.12.2015
У нас подавляющее большинство дорог ...