Зафіксовано найнижчу температуру в історії США

Температура повітря на вершині гори Вашингтон в американському штаті Нью-Гемпшир наприкінці цього тижня опустилася до мінус 42 градусів за Цельсієм. Американські метеорологи та кліматологи вважають, що це, ймовірно, найнижча температура, зареєстрована в історії США. Про це повідомляє Washington Post.

Відеозаписи, записані некомерційною обсерваторією Маунт Вашингтон, показали сильний вітер понад 100 миль/годину від арктичного повітряного вибуху. За даними NASA, це аналогічно погодним умовам на Марсі.

У п’ятницю встановлений у 1963 році температурний рекорд було побито.

Метеорологи попередили, що такий сильний вітер спричинить обмороження відкритих ділянок шкіри менш ніж за хвилину.

Метеорологи та експерти по всій країні вражені рекордним похолоданням. Гора Вашингтон опинилася в стратосфері в п’ятницю ввечері в результаті пелюстка полярного вихору, що рухався на південь.

Світові рекорди

Найнижча температура на Землі офіційно становить -98°C. Температурний рекорд було встановлено 31 липня 2010 року на півночі Антарктиди.

У містечку Мітрібах на північному заході Кувейту 21 липня 2016 року було зафіксовано найвищу температуру повітря в історії метеоспостережень на нашій планеті. Спека тут досягла плюс 54 градусів за Цельсієм. Дані про світовий рекорд, представлені кувейтськими метеорологами, прийнято та офіційно підтверджено Всесвітньою метеорологічною організацією (АМО). За повідомленнями користувачів соцмереж, через спеку навіть вибухав бензин в автомобільних баках.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Говорухин заявил, что слово «россияне» звучит отвратительно: видео

17.11.2016 - 22:15
Недавно президент России Путин предложил подумать над принятием закона о российской нации. Сам по себе такой закон представляется странным… Но речь не об этом. Комментируя это предложение президента, известный режиссер, ...

В Киеве задержали известного спортсмена: видео

17.09.2017
Защитник баскетбольной команды БК «Киев» ...