За полоненого російського льотчика заплатять винагороду

Як ми вже повідомляли, сьогодні боєць 110 бригади ЗСУ зі Стінгера збив російський штурмовик «Су-25», який російсько-фашистські загарбники використовували для атак на наші позиції під Авдіївкою.

Більше того, вдалося захопити у полон льотчика, який встиг катапультуватися.

За взяття в полон цього «фрукта» журналісти і блогери Володимир Золкін і Дмитро Карпенко виплатять бійцям винагороду в розмірі 2.5 тисяч доларів (100 тисяч гривень). Про це повідомив Дмитро.

Нагадаємо, влітку Золкін закликав українських бійців поповнювати фонд полонених для подальших обмінів із російською стороною. Він тоді опублікував «прейскурант»:

  • за бойовика «ДНР/ЛНР» — 200 $
  • солдата Росії — 300 $
  • молодшого офіцера — 400 $
  • старшого офіцера/льотчика — 500 $
  • кадировця — 600 $.

Володимир розповів, що така градація цін пов’язана з тим, що в Росії мешканців ОРДЛО не вважають за людей, а «кадировців» змінюють насамперед. З тих пір вони з Карпенко регулярно сплочують бійцям ЗСУ преміальні за полонених.

Ввечері 15 грудня Золкін повідомив про категорію полонених, за яких буде сплачувати по тисячі доларів! Таке оголошення він зробив під фото з російськими військовими-жінками. Вочевидь, разрахунок на те, що їх буде легко обмінювати.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

По Тимошенко нанесен мощный удар

15.07.2016 - 13:33
Глава правительства Владимир Гройсман 23-го июня назвал «предательством интересов Украины» подписанные в 2009 году газовые соглашения тогдашним премьером Юлией Тимошенко. Сегодня он пошел еще дальше и заявил о том, что ...

Как отучить кошку точить когти о мебель

28.08.2016
Вся мебель безжалостно испорчена, обои ...

В Раде произошла драка: видео

06.10.2017
Первый закон проголосован После вчерашнего ...