За ніч знищено 92% запущених ворогом «Shahed-136»

В ніч з першого на друге листопада російські фашисти запустили зі східного напрямку (з території РФ) по Україні тринадцять іранських дронів-камікадзе «Shahed-136», перейменованих агресором в «Герань-2». Дванадцять з них (це 92,3%) були знищені: по шість в зонах відповідальності повітряних командувань Схід» і «Центр» ПС ЗСУ.

Про це сьогодні в 7:53 на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомила пресслужба Повітряних сил Збройних сил України. Кляті «мопеди» збивалися зенітними ракетними підрозділами і винищувачами ПС ЗСУ, а також мобільними вогневими групами Сухопутних військ та Сил територіальної оборони ЗСУ.

Але можна припустити, що насправді камікадзе було більше. Так, Київська міська військова адміністрація повідомила про знищення минулої ночі на підльоті до столиці шести «Shahed-136». А Черкаська обласна ВА заявила про знищення двох «мопедів», ще один влучив в об’єкт інфраструктури. Тобто, вже маємо дев’ять дронів в зоні відповідальності  повітряного командування «Центр».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Как вылечить зависимость от смартфонов, – курьезный способ: видео

13.02.2017 - 19:30
Девушка, занятая смартфоном, влетела в фонтан Камеры видеонаблюдения – золотое дно для тех, кто коллекционирует различные интересные жизненные ситуации. На одну из них, расположенную в торговом центре, попали интересные кадры, ...

Жив-був пес (мультфільм українською мовою)

15.11.2015
Улюблений мультфільм «Жив-був пес» тепер ...

«Динамо» проигрывает в дебюте матча «Янг Бойз»: видео гола

19.10.2017
Киевское «Динамо» не удачно начало ...

В Украине построили дамбу, которая блокирует подачу воды в Крым: видео

30.04.2017
Украина улучшила положение фермеров Херсонской ...