З російської авіабази «Дягилєво» зникли до 10 бомбардувальників

Журналіст російської редакції Радіо Свобода Марк Крутов повідомив у Twitter, що з російської військової авіабази «Дягилєво» в Рязанській області зникли до 10 бомбардувальників Ту-22м.

Крутов опублікував знімки зроблені 7 грудня. «Пошкоджений Ту-22М зник, залишивши лише тінь на злітно-посадковій смузі. Щонайменше 9 інших бомбардувальників Ту-22м вилетіли з бази, а також деякі інші літаки», — написав він.

Журналіст припускає, що частину літаків могли перемістити в межах цієї авіабази.

Раніше Крутов публікував знімки аеродрому в Енгельсі 4 і 6 грудня. На фото від 6 грудня було видно кілька пожежних машин і сліди від піни поблизу бомбардувальника Ту-95.

Як відомо, найбільш разючі ракетні удари по енергетичній інфраструктурі України завдавалися російськими фашистами за допомогою стратегічних бомбардувальників («Ту-95», «Ту-22»…), які злітали з аеропорту біля міста Енгельс (більше шістсот кілометрів від України, на другому березі Волги навпроти Саратова).

5 грудня о 6:04 по Москві (5:04 по Києву) на цьому аеродромі стався вибух. Відповідні відео з камер спостереження швидко були викладені в інтернет.

Російські засоби масової інформації стверджують, що аеродром атакував невідомий безпілотний літальний апарат, котрий, таким чином, вразив два «Ту-95».


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

«Карпаты» и «Динамо» расписали четвертую ничью в 14 туре чемпионата: видео голов

29.10.2017 - 21:31
Сегодня «Карпаты» в рамках 14-тура чемпионата принимали киевское «Динамо».  Подопечные Хацкевича после вчерашней осечки «Шахтера» в поединке со «Сталью» из Каменского (1:1) получили возможность сократить отставание от горняков до 5 ...

В Якутии нелюди на «Уралах» догнали и задавили медведя: видео

27.12.2016
Вопиющий случай жестокого обращения с ...

ЧМ-2018: Россия выигрывает у Египта 3:1. Видео голов

19.06.2018
После нулевого первого тайма, который ...