З’явилося відео нападу російських військових на корабель в Чорному морі

В Росії вирішили показати відео, як її військові злочинці незаконно висадилися на цівільне судно у Чорному морі.

Нагадаємо, міністерство оборони Росії заявило, що зупинило у Чорному морі іноземне судно, яке прямувало у порт Ізмаїла в Одеській області. Про це йшлося в заяві російського відомства в неділю, 13 серпня.

Зазначалося, що о 6:40 в південно-західній частині Чорного моря було зафіксоване вантажне судно Сукра Окан під прапором Палау, яке йшло в український порт. Корабель нібито не реагував на так звані «вимоги зупинки для огляду на предмет перевезення заборонених вантажів».

«Для примусової зупинки судна з російського бойового корабля було відкрито попереджувальний вогонь з автоматичної стрілецької зброї», — заявили у Міноборони РФ.

Росіяни стверджують, що з метою «огляду» суховантажного судна з борту патрульного корабля Василий Быков було піднято вертоліт Ка-29 з групою військових, які потім висадились на іноземне судно та перевірили його.

Після цього факт висадки росіян на судно був поставлений під сумнів. Цим відео російські окупанти довели, що вони саме такі, як є…

На відео росіяни поганою англійською випитує у капітана, чому вони не зупинилися на вимогу по радіо? Той робить вигляд, що не розуміє запитання, а потім так само зазначив, що просто не збагнув, що від нього хотіли.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Пуля прошла на вылет через две щеки зевающего бойца: видео

28.11.2017 - 23:54
«Повезло»: пуля прошла на вылет через 2 щеки зевающего бойца, не принеся серьезного вреда Насчитав за первые 18 часов 28 ноября 12 обстрелов террористами украинских позиций на Донбассе, спикер АТО ...

Смартфоны с двумя экранами уже начали продавать: видео

05.03.2017
Рынок китайских смартфонов не перестает ...

Российский боевой робот едва не убил журналиста

17.09.2016
Во время съемок демонстрации российского ...