З’явилися свіжі рейтинги Трампа і Байдена

Байден наблизився до Трампа у ключових штатах

Потенційний кандидат у президенти від Республіканської партії Дональд Трамп випереджає діючого президента-демократа Джо Байдена лише на 2% у штатах, які є ключовими на виборах США.

Про це свідчать результати опитування Bloomberg News/Morning Consult, оприлюднені у суботу, 6 липня.

Опитування провели у семи ключових штатах через чотири дні після перших дебатів за участю Трампа і Байдена. Результати свідчать, що Трамп випереджає Байдена лише на 2% – 47% проти 45%. Розрив є найменшим з жовтня минулого року.

Так, Байден випереджає Трампа в Мічигані та Вісконсині. А в Арізоні, Джорджії, Неваді та Північній Кароліні відставання чинного президента в межах статистичної похибки. Найбільше він відстає у Пенсільванії.

Водночас, за даними опитування, лише 39% виборців у цих ключових штатах вважають, що Байден «однозначно або ймовірно» має продовжити президентську кампанію, натомість щодо Трампа таку думку висловили 50% респондентів.

В опитуванні, яке було проведене 1-5 липня, взяли участь 4902 зареєстровані виборці з семи ключових для виборів штатів.

Нагадаємо, колишній президент США Дональд Трамп набрав достатню кількість делегатів, щоб забезпечити собі висування на президентські вибори від Республіканської партії ще 13 березня. Він забезпечив собі успіх ще до остаточного підрахунку голосів на попередніх виборах (праймеріз) у Джорджії, Вашингтоні, Міссісіпі та на Гаваях. Трамп тоді заручився підтримкою 1219 делегатів майбутнього з’їзду партії за необхідного мінімуму у 1215.

Ще раніше стало відомо, що мінімальний поріг необхідної кількості делегатів з’їзду демократів подолав діючий президент Джо Байден.

Таким чином, Байден та Трамп можуть завершити праймеріз достроково, майже за три місяці до офіційної дати їх закінчення – 4 червня. Проте офіційне оголошення колишнього та чинного глав держави кандидатами в президенти відбудеться лише на з’їздах Демократичної та Республіканської партій, які відбудуться в липні.

В США фактично буде спроба реваншу. 

Кандидати вже не добирають слів відносно один одного. Так, у лютому Байден заявив, що колишній президент США Дональд Трамп становить загрозу для своєї країни, бо відмовляється захищати інших членів НАТО від нападів.

«Будь-яка людина, яка ставить під сумнів довговічність цієї клятви, становить загрозу для нашої безпеки», — зазначив голова американської держави.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Как замариновать огурцы и помидоры за 15 минут

26.08.2016 - 18:37
Реально ли замариновать овощи всего за 15 минут? Этот вопрос очень заинтересовал кулинарного эксперта Марину Шевченко, которая сегодня впервые протестирует рецепты по маринованию овощей, которые нашла в интернете. Будут ли ...

Появилось видео сильного пожара в Москве на НПЗ

06.02.2019
В России на юго-восточной окраине ...