З’явилися подробиці атаки на літак А-50 у Мачулищах

Російський літак А-50 на білоруському аеродромі Мачулищі достатньо серйозно постраждав внаслідок влучного удару дронами виробництва компанії DJI, які були переобладнані під дрони-камікадзе.

Про це повідомляє білоруська опозиційна група ByPol.

Зазначається, що атака була скоєна двома дронами, кожен з яких переносив заряд у 200 грамів вибухівки у тротиловому еквіваленті і мав вантаж для додаткового ураження (металеві кулі – приблизно, 200 штук на кожен БПЛА).

Раніше опубліковані супутникові знімки свідчать, що літак отримав два значні пошкодження.

ByPol пише, що був пошкоджений ключовий елемент — трикоординатна станція радіолокації, а саме – локатор, а друге пошкодження, швидше за все, міститься в районі розташування обтічника антени супутникової радіолінії, в передній частині поблизу носового відсіку.

Крім цього, повідомляється, що значні пошкодження могли завдати металеві кулі, які могли уразити обшивку літака, а в літаку А-50 під обшивкою тягнеться велика кількість важливих дротів. Зазначається також, що сталеві кулі могли не лише розірвати дроти, а й разом із вогнем оплавити їх.

Раніше ми повідомляли про те, що вранці 26 лютого в Білорусі був атакований російський літак. Згодом з’явилися подробиці.

Ушкоджень внаслідок атаки керованими дронами зазнав борт ціною у 330 мільонів доларів. Провели операцію партизани з Білорусі. Наразі вони вже зуміли виїхати з країни і знаходяться в безпеці.

Нагадаємо, 11 серпня минулого року у Білорусі в районі військового аеродрому «Зябрівка» теж пролунали вибухи. Даний аеродром Лукашенко повністю віддав у відання російським військовим. Там серед іншого стоять 10 ЗРК С-400 «Трімф», танки, БМП, «Панцир». «Іскандер»…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Чечне завершилась кровавая спецоперация по ликвидации боевиков: видео

18.12.2016 - 21:05
Как мы вчера сообщали, в столице Чечни вчера вечером в ходе спецоперации местных силовиков были убиты 4 человека, которые напали на полицейских. Еще двое были ранены. Как оказалось, это было ...

Кота застукали за поеданием огурцов на грядке

17.09.2016
Большинство из нас, почему-то уверены, ...

Террористы «ДНР» показали видео своих горящих позиций

17.02.2019
Когда офицер Вооруженных сил Украины ...