З директоркою Вінницького обласного центру служби крові уклали новий контракт

Сьогодні, 5 грудня, голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий вручив контракт директорці КНП «Вінницький обласний центр служби крові» Оксані Банах. Строк дії її попереднього контракту закінчився.

Як повідомляє Вінницька облрада, керівництво відвідало заклад. Оксана Банах розповіла про виклики, з якими зіткнувся заклад після повномасштабного вторгнення, досягнення Центру й плани на найближче майбутнє.

«Вінницький обласний центр служби крові ефективно працює і розвивається. Тут сучасне обладнання, професійний колектив і комфортні умови для донорів. Має заклад і амбітні плани. Переконаний, все вдасться реалізувати», – сказав голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

Оксана Банах очолює комунальний заклад із 2012 року. Вінницький обласний центр служби крові заготовляє цільну кров і тромбоцитну масу. В умовах воєнного стану в пріоритеті – цільна кров для забезпечення потреб поранених військових і цивільного населення.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Прокол на съезде у Тимошенко: видео

23.01.2019 - 20:21
На вчерашнем съезде партии «Батькивщина», где проходило выдвижение Юлии Тимошенко в президенты, журналисты сняли на видео, как аниматоры, работавшие на мероприятии, руководят делегатами и гостями. Они в командно-приказном тоне заставляли ...

Мосийчук устроил драку в облсовете Тернополя: видео

06.06.2018
Если раньше Тернополь делал всевозможные ...

Порошенко перешел дорогу на красный свет: видео

23.09.2019
У здания Рады принялись дежурить ...