WhatsApp із жовтня не підтримуватиметься на старих версіях Android

Починаючи з 24 жовтня 2023 року, месенджер WhatsApp буде підтримувати лише операційні системи Android версії 5.0 і вище. Цю інформацію оприлюднили у довідковому центрі месенджера.

Наразі WhatsApp функціонує на старших версіях операційних систем Android, таких як 4.1, 4.2, 4.3 і 4.4, але з 24 жовтня ця можливість буде припинена.

У WhatsApp пояснили: «Починаючи з 24 жовтня 2023 року, ми будемо підтримувати лише ОС Android версії 5.0 і новіше. Ваш телефон повинен мати можливість приймати SMS або дзвінки під час процесу верифікації. Ми не будемо підтримувати створення нових облікових записів на пристроях, що підтримують лише Wi-Fi».

Команда месенджера розповіла, що рішення про те, які пристрої підтримувати, а які визнати застарілими, приймається щорічно. Вони пояснили: «Пристрої та програмне забезпечення постійно змінюються, тому ми регулярно переглядаємо, які операційні системи ми підтримуємо і робимо оновлення. Для визначення, які пристрої припинити підтримувати, ми, як і інші технологічні компанії, аналізуємо, які пристрої та програмне забезпечення є найстарішими і якими користується найменша кількість користувачів. Ці пристрої також можуть не мати останніх оновлень безпеки або не підтримувати необхідні функції для роботи WhatsApp».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Порошенко перешел дорогу на красный свет: видео

23.09.2019 - 18:46
У здания Рады принялись дежурить активисты, которые отслеживают нарушения ПДД. Засекли они и пятого президента Петра Порошенко, который перешел дорогу на красный свет светофора. На видео Youtube-проекта Зупини лося можно рассмотреть ...

Советник президента показал видео ликвидации «ихтамнета»

06.01.2018
Советник президента Юрий Бирюков показал ...