Вже три країни оголосили бойкот чемпіонату світу з боксу через РФ

Ще одна країна оголосила про бойкоти чемпіонатів світу з боксу, які проводяться під егідою Міжнародної федерації з цього виду спорту. Як повідомив президент Чеської боксерської асоціації Марек Шимак, збірна Чехії не поїде на цю світову першість.

Причина – допуск на турнір російських і білоруських спортсменів. Крім того, у Чехії незадоволені президентом Міжнародної асоціації IBA росіянином Умаром Кремльовим, дуже тісно зв’язаним із главою Кремля Путіним.

«Це загалом думка всього виконкому. Навіть наша держава так само висловлюється. Ми так вирішили, бо засуджуємо війну в Україні. Уся асоціація боксу з колишнім керівництвом висловила підтримку Україні.

Це довгострокова позиція, адже на чолі Міжнародної федерації IBA стоїть росіянин Умар Кремльов, дуже тісно зв’язаний із Володимиром Путіним. Там багато що вирішується грошима, за все платить Газпром. Зазвичай вони хочуть, щоб чемпіонат світу вважали важливішим за Олімпійські ігри», – цитує Шимака Sport.cz.

Раніше збірні США та Ірландії також повідомили, що не виступатимуть на ЧС-2023 з боксу через допуск IBA на змагання росіян і білорусів.

Американці 9 лютого опублікували заяву, в якій повідомили — чоловічі та жіночі збірні не виступатимуть на чемпіонатах світу у 2023 році. Причина — погана репутація Міжнародної боксерської асоціації та її керівника, а також безліч невирішених проблем в організації та недотримання політики нейтральності щодо росіян та білорусів.

«Цей крок є останньою відповіддю на суперечки навколо Міжнародної боксерської асоціації, яку Міжнародний олімпійський комітет двічі позбавляв контролю над олімпійським боксом на тлі численних скандалів і проблем з керівництвом.

МОК неодноразово критикував президента IBA Умара Кремльова за сумнівні вибори, нездатність вирішити проблеми із суддівством та фінансові порушення, а також за очевидні спроби Кремльова відійти від олімпійського боксу, сподіваючись отримати контроль над багатьма світовими професійними боксерськими організаціями», — йшлося у заяві.

Зазначимо, що чемпіонат світу серед жінок за версією IBA може відбутися у березні у Нью-Делі, а чемпіонат серед чоловіків запланований на травень у Ташкенті, Узбекистан. При цьому відмова від участі у світовій першості не вплине на кваліфікацію США на Олімпійські ігри 2024 року в Парижі. МОК проведе власний відбір серед боксерів до Парижа.

Нагадаємо, раніше IBA зняла дискваліфікацію з російських боксерів та наклала обмеження на українців.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео взрыва в Стамбуле, который унес жизни 38 человек

11.12.2016 - 02:25
В Турции в субботу вечером произошел очередной теракт — в Стамбуле прогремел мощный взрыв. Трагедия произошла недалеко от стадиона клуба «Бешикташ» (на этой неделе играл в Киеве с «Динамо» в ...

История развития самолётов с вертикальным взлётом (видео)

26.02.2016
Все самолёты с возможностью вертикального ...