Введено санкції проти учасників перевезень ЗС РФ

Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про санкції проти 185 юридичних та фізичних осіб, яких РФ залучає до залізничних перевезень особового складу та військової техніки. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні до народу України 28 січня.

«Їхні активи в Україні блокуються, наявне майно використовуватиметься для нашої оборони. Ми працюватимемо над тим, щоб аналогічне блокування було застосовано й іншими країнами», — повідомив Зеленський.

Нагадаємо, вчора Рада Європейського Союзу ухвалила рішення продовжити санкції, спрямовані проти окремих секторів економіки країни-агресора Росії ще на шість місяців – до 31 липня 2023 року.

«Ці санкції, вперше введені у 2014 році у відповідь на дії Росії, які дестабілізують ситуацію в Україні, були значно розширені з лютого 2022 року у світлі непровокованої та необґрунтованої військової агресії Росії проти України», – йдеться у повідомленні.

Вказано, що наразі санкції складаються з широкого спектру галузевих заходів, включаючи обмеження торгівлі, фінансів, технологій та товарів подвійного використання, промисловості, транспорту та предметів розкоші.

Обмеження також охоплюють заборону на імпорт або передачу морської сирої нафти та певних нафтопродуктів з Росії до ЄС, відключення від SWIFT кількох російських банків, а також призупинення мовлення та ліцензій кількох підтримуваних Кремлем каналів дезінформації.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Франциско Руис умер после жесткого нокаута: видео

25.11.2017 - 16:54
Через пять дней после нокаута в бое под эгидой WBA  скончался 24-летний боксер из Сальвадора Франциско Руис. 18 ноября в своем четвертом бою на профессиональном ринге Руис в восьмом раунде ...

В России ФСБ арестовала украинца из «Правого сектора»: видео

18.10.2017
Российские спецслужбы реанимируют раскрученную в ...