Втрати ПВК «Вагнера» стрімко зросли

Втрати найманців російської військової компанії Вагнера в Бахмуті в п’ять разів перевищують втрати Сил оборони. Про це заявив ватажок ПВК Євген Пригожин, поскаржившись заодно на те, що загарбники безсилі перед артилерію Збройних сил України.

Насправді, співвідношення втрат ще гірше для російських фашистів, про що неоднарозово заявляли в керівництві ЗСУ і окремі бійці. До речі, воюють там не тільки «вагнерівці», а й ЗС РФ, а також ПВК «Редут», яка підпорядковується Шойгу. Іх втрати Пригожин не оцінював.

Недаремно і генерал Олександр Сирський, і президент Володимир Зеленський твердо кілька разів пояснювали, що оборона Бахмута повинна тривати для виснаження окупантів.

Тим часом, Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що з початку широкомасштабного вторгнення (за період з 24 лютого 2022 року по 27 квітня 2023-го) ворог тільки ліквідованими втратив 188920 чоловік. В тому числі, 510 за вчора.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Дуров вывел на протест в Москве тысячи человек: видео

30.04.2018 - 14:52
Российская система, исключающая инакомыслие, начинает давать сбой. Сначала оппозиционер А. Навальный собирал марши против коррупции, а теперь Павел Дуров 30 апреля вывел людей на улицы Москвы, протестуя против блокировки  Telegram. ...

Ученые обнаружили планету пригодную для жизни: видео

17.11.2017
По предварительным оценкам, пригодную в ...

Певица Рианна сразила откровенным нарядом: фото, видео

08.08.2017
Певица Рианна регулярно принимает участие ...