Втрати ПВК «Вагнера» стрімко зросли

Втрати найманців російської військової компанії Вагнера в Бахмуті в п’ять разів перевищують втрати Сил оборони. Про це заявив ватажок ПВК Євген Пригожин, поскаржившись заодно на те, що загарбники безсилі перед артилерію Збройних сил України.

Насправді, співвідношення втрат ще гірше для російських фашистів, про що неоднарозово заявляли в керівництві ЗСУ і окремі бійці. До речі, воюють там не тільки «вагнерівці», а й ЗС РФ, а також ПВК «Редут», яка підпорядковується Шойгу. Іх втрати Пригожин не оцінював.

Недаремно і генерал Олександр Сирський, і президент Володимир Зеленський твердо кілька разів пояснювали, що оборона Бахмута повинна тривати для виснаження окупантів.

Тим часом, Генеральний штаб Збройних сил України повідомив, що з початку широкомасштабного вторгнення (за період з 24 лютого 2022 року по 27 квітня 2023-го) ворог тільки ліквідованими втратив 188920 чоловік. В тому числі, 510 за вчора.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео с усадьбой Януковича в Ростове

15.03.2017 - 19:41
Российское издание Лайф отыскало в Ростове-на-Дону дом, в котором проживает беглый президент Украины Виктор Янукович. На ресурсе продемонстрировано видео, на котором показан дом, огражденный высоким забором. Уточняется, что усадьба охраняется ...

Чому у Вінниці вулицю Бєлінського тепер називають вулицею Марії Гаврош

13.09.2016
«Навігатор» спробує привнести нові знання ...

Мхитаряну судья помог забить лучший гол в карьере: видео

27.12.2016
Бывший плеймейкер донецкого «Шахтера», выступающий ...