Втеча росіян і зрадників з окупованих територій йде надто швидко

Останні декілька днів відбуваються процеси, які дарують українцям надію на зсуви у війні. Мова про евакуацію чи втечу російсько-фашистських загарбників з частини окупованих ними територій.

І схоже, що це не вдавання бажаного за дійсне — окупанти й справді тікають і вивозять своїх прихильників, а також награбоване. 

Так, гауляйтер захопленої частини Запорізької області Євген Балицький оголосив евакуацію з 16 населених пунктів. Також є свідчення людей про виїзд окупантів з деяких міст на Донбасі і правобережної Херсонщини.

Мер Мелітополя Іван Федоров заявляє, що російська «евакуація» з окупованої частини Запорізької області відбувається надто швидко, і на КПП Чонгар по дорозі від Мелітополя до Криму утворилися величезні черги. Про це він розповів в ефірі телемарафону і написав  в Telegram.

«Та часткова евакуація, яку вони оголосили, йде надто швидко, і є версія, що вони можуть готуватися до провокацій і робити це саме серед цивільних», — каже Федоров.

На прикладі Токмака він розповів, що з п’ятниці раз на 20-30 хвилин звідти від’їжджають автобуси або колони автобусів, у яких цивільних людей «лише третина, а інші – перевдягнені військові». За словами мера, здебільшого ці автобуси йдуть до Бердянська, там цивільних залишають, а військових продовжують везти до Маріуполя. Також у Токмаку шалені черги за хлібом, бензин закінчився на більшості заправних станцій.

Федоров також заявив, що «евакуація» відбувається не тільки в тих 16 населених пунктах, які ворог оголосив публічно.

«На прикладі мого рідного Мелітополя ми можемо побачити наступну картину: з учорашнього дня на території 1 гімназії й на центральній площі Перемоги стоять автобуси, які забирають здебільшого колаборантів та тих скажених, хто погодився з ворогом кудись там поїхати. Також сьогодні ворог виїхав з деяких адміністративних будівель. Наприклад, Богдана Хмельницького, 70, де було розташовано їхнє пропагандистське Z-TV, виконавчий комітет Мелітопольської міської ради на Грушевського, 5, та інші адміністративні будівлі ворог покидає і палить там всі документи», — розповів мер.

Разом з тим, у Telegram він опублікував фото черг на КПП Чонгар по дорозі від окупованого Мелітополя до Криму.

«Окупанти догралися в «евакуацію»: спровокували шалену паніку і не менш шалені черги… Військові та власники спецперепусток – поза чергою. Вантажівки з награбованим – в окремій черзі. А тисячам легкових авто – мінімум 5 годин очікування», – написав він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Адвокат Полозов рассказал о своем похищении сотрудниками ФСБ: видео

25.01.2017 - 17:47
Факт задержания в Симферополе адвоката Николая Полозова и препровождения в помещение, занимаемое ФСБ, моментально стал обсуждаемым в соцсетях. После допроса его отпустили. Он уверяет, что, ссылаясь на российские законы, хранил ...

Бойцы ВСУ показали, чем их обстреливают оккупанты: видео

01.06.2018
Недавно позиции 93-ей бригады подверглись ...