Встановлено особу розстріляного українського військового

І все ж таки Олександр Мацієвський! Саме так звали героя, якого російські фашисти розстріляли, взявши у полон. Його на відео, яке сколихнуло усю країну, впізнали бійці 163 батальону 119 бригади тероборони, в якому він служив. Підтвердили це й мати і син Олександра.

Скоріше за все, загинув від куль окупантів Олександр в передостанній день минулого року. Саме 30 грудня під час бою його загону з ними був втраченний зв’язок. А стояли вони на позиціях в Соледарі, який вдалося цієї зими захопити ордам вагнерівців і військових РФ.

Мацієвський Олександр Ігоревич, солдат роти вогневої підтримки 163-го батальйону Територіальної оборони міста Ніжин 119-ї бригади сил ТРО.

Наразі слідство щодо вбивства Олександра веде СБУ. Також займається встановленням вбивць нашого героя ГУР Міноборони. 

Нагадаємо, 6 березня в мережі було оприлюднено відео. На ньому передова… Якийсь невеличкий ров або яма… В ній стоїть чоловік у військовій формі  і палить цигарку. Потім він спокійно каже «Слава Україні»! Далі — автоматна черга підкошує чоловіка і він падає. За кадром голос лається російською «Сдохни, с..ка»…

Президент України Зеленський, коментуючи цей жахливий вчинок російських фашистів, назвав нашого бійця героєм. І немає сумнівів, що він посмертно буде нагороджений цим званням. Бо справжній герой.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Забавное дефиле коротконогого кота (видео)

29.03.2016 - 21:06
Забавного котика сняли на видео. Дефиле с развевающимся хвостом вместо флага. Особый шарм ему придает особенность характерная для данной породы, а именно короткие ноги. Такое впечатление, что это идет искусно ...