Встановили покупця 50 танків Leopard для України

Німецьке видання Handelsblatt встановило, що це саме компанія з ФРН Rheinmetall придбала 50 танків Leopard 1 у бельгійської компанії OIP Land Systems. Вона планує їх відремонтувати та відправити після цього в Україну

Німецька компанія планує переобладнати танки на підприємствах Дюссельдорфської групи для використання в Україні.

Нагадаємло, раніше ЗМІ заявили, що невідомий покупець придбав у Бельгії 50 бойових танків Leopard 1 і тепер планує передати їх Києву.

Раніше Росія оголосила «військовою ціллю» завод німецького оборонного концерну Rheinmetall, про плани відкриття якого в Україні було оголошено раніше. 

Про це 20 липня повідомило видання BILD з посиланням на заяву представниці МЗС РФ Марії Захарової.

«Такий завод, якщо він буде побудований, стане <…> законною метою для Збройних сил РФ», — заявила Захарова.

Як зазначає видання, погрози російських чиновників на адресу майбутнього підприємства лунають не вперше. Раніше Дмитро Медведєв опублікував у Telegram пост, у якому сказав: «Якщо фріци все-таки вирішать будувати по-справжньому (хоча вони люди начебто прагматичні), чекаємо з нетерпінням». І пообіцяв «салют із «Калібрів»». 

Водночас генеральний директор Rheinmetall Армін Паппергер розповів ЗМІ, що концерн збирається захистити завод системами ППО виробництва Rheinmetall. 

На початку липня німецький концерн Rheinmetall оголосив про намір відкрити в Україні завод з виробництва боєприпасів, танків та іншої бронетехніки протягом наступних 12 тижнів.

Передбачається, що завод зможе випускати до 400 танків на рік. За словами Арміна Паппергера, головне завдання концерну — «підтримати наших українських партнерів у боротьбі за свободу і демократію і якнайшвидше задовольнити їхні нагальні потреби».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео, как полицейская стреляет в ресторане Киева по пивной банке

06.09.2016 - 21:13
«Киев Оперативный» на своей странице в Фейсбук рассказал, что сотрудница патрульной полиции столицы по имени Ажелика, которая ранее попадалась за вождением в нетрезвом состоянии, вновь совершила нарушение закона. В ресторане ...

Опубликовано видео подмосковного домика Януковича

31.08.2017
С подачи российского певца Иосифа ...

Иран сбил израильский самолет и БПЛА: появилось видео

10.02.2018
Нарушение госграницы Израиля иранскими беспилотниками, ...