Вразливість «Кинджалів» стала сюрпризом для Кремля, – розвідка Британії

Те, що західні протиракетні комплекси здатні збивати російські гіперзвукові ракети «Кинджал», стало неприємною несподіванкою для Кремля: «Путін звеличував цю систему, як непереможну».

Про це в останньому зведенні про російсько-українську війну з посиланням на власну розвідку повідомило Міністерство оборони Великобританії.

Щоправда, воно не назвало точну кількість збитих «Кинджалів», обмежившись словом «кілька». Нагадаємо, українські офіційні джерела заявили спочатку про знищення одного «Кинджалу», а під час наступної ворожої атаки — ще шести.

По факту і збиття першої ракети Х-47 «Кинджал» було сенсацією, справжнім успіхом. Тим паче, що останнього разу «Кинджалами» окупанти збиралися нищити саме засоби протиракетної оборони.

Принагідно в Лондоні згадали й чудову та навіть дивну катастрофу для ВКС Росії в Брянській області, коли за дві хвили були знищені два сучасні військові літаки і ще два гвинтокрили (а можливо й три). Це теж жахливий сюрприз для Москви.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Опубликовало видео полета российского военного самолета над Пентагоном

10.08.2017 - 12:17
По согласованию с Вашингтоном российский разведывательный самолет Ту-154М 9 августа совершил полет над «святая святых» США. На высоте 1,1 километра он пролетел над зданиями Пентагона и Белого дома, а также военной ...

В России ветром снесло крышу жилой пятиэтажки (видео)

21.03.2016
В Красноярском крае России сильный ...

Роналду в Киеве разбил лицо оператору: видео

26.05.2018
Когда ты звезда, твое имя ...

Появилось видео драки нардепа Гаврилюка с журналистом

18.05.2017
Журналист Василий Крутчак написал в Facebook ...