Ворскла здобула вольову перемогу у Лізі конференцій

Полтавська Ворскла з перемоги розпочала свої виступи у Лізі конференцій 2023/24. У першому матчі другого раунду кваліфікації полтавці здолали грузинський клуб Діла 2:1. Грузини більше володіли м’ячем (60% проти наших 40%), але українці завдали більше ударів по воротам (14-6) і в площину воріт (6-4).

Перемога була вольова, адже першими у грі, яка відбулась у Польщі, забили гості. На 57 хвилині у складі Діли відзначився український нападник Микола Ковталюк.

Своєю чергою у складі Ворскли голами відзначились легіонери Феліпе Родрігес та Ібрагіма Кане. Останній зробив це вже на третій доданній хвилині матчу.

За словами головного тренера Ворскли Віктора Скрипника, перемога над грузинською Ділою була дуже складною, адже суперник потужний.

«Дуже потужний суперник, який добре грає з м’ячем. У першому таймі ми терпіли. А потім, як у нас часто буває: пропускаємо, дістаємо шашки і пішли гасати. Як козаки. Це була та Ворскла, яка на характері може виривати такі ігри.

Ми розуміємо, що це тільки перший тайм. Другий буде в Грузії. Перемога — це перемога, але ще нічого не вирішено», — сказав Скрипник.