Воротар Пітсбурга забив гол і потрапив у історію НХЛ

Воротар «Піттсбурга» Трістан Джеррі прокоментував свій гол у ворота «Тампа-Бей» (4:2). Канадець відбив 39 кидків, наглухо закривши ворота із середини першого періоду, коли його команда поступалася 0:2. А по-друге, сьогодні Джеррі став… автором останнього гола у матчі! Тампа зняла свого воротаря Василевського в кінці зустрічі, і його візаві, отримавши шайбу, недовго думаючи, відправив її в порожні ворота на іншому кінці майданчика.

28-річний голкіпер став лише 10-м голкіпером, який забив у НХЛ у XXI столітті. І 14-м взагалі за всю історію ліги.

«Чесно кажучи, це дуже здорово. Це те, що трапляється досить рідко. Дуже мало хто це зробив. Так що це дуже круто. Але, щиро кажучи, перемога означає більше. Суперник дуже вдало віддав мені шайбу прямо на ключку, і мені навіть не довелося її ловити. Шайба повільно котилася до мене, і я просто кинув її з ходу і влучив у ворота. Звісно, чудово, коли ти можеш це зробити. Все склалося для мене вдало», — цитує Джеррі прес-служба НХЛ.

Для Джеррі цей гол став першим у його кар’єрі на рівні НХЛ. До кінця третього періоду залишалося відігравати 68 секунд.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице работают молодые воровки. Чтобы их найти, пострадавшая опубликовала видео со злоумышленницами

26.03.2017 - 11:36
Кражи в магазинах и торговых центрах считаются одними из наиболее распространенных преступлений. Но найти злоумышленников полиции удается крайне редко. Даже когда их внешность известна. Видимо, по этой причине пострадавшая винничанка выложила ...

Слепаков спел вторую песню про сборную России по футболу: видео

26.06.2018
Российский сценарист и комедийный актер ...